Ram меморија во слотови 1 и 2

повеќето слот машини во рено

Токио – TGG, Хонг Конг-базирани игри технологија на компанијата, има дополнително го зајакна својата позиција на пазарот во Јапонија преку последниве на договорот за партнерство со водечките Јапонија-базирани pachinko гејминг студио – Премиер Работи, во Токио и Осака ram меморија во слотови 1 и 2. "TGG посветеноста за негување на иновации во електронска казино игри е значително зајакната со teaming со нашиот прв партнер од Јапонија и 10-годишно Јапонија Игри Ветеран во pachinko игри создавање сектор", рече Рејмонд Чан, TGG е ко-основач и извршен ДИРЕКТОР ram меморија funktioniert nur in einem слот.
"Квалитетот на Јапонски игра креации и додаде можности што тие ги нудат ќе им овозможи на TGG за да поефективно ги задоволат потребите на казино индустријата за игри на големи." Премиерот Работи е првиот Јапонија-базирани игри студио неодамна се приклучи на HIRO платформа, клуч решение развиена од страна на TGG да се создаде отворен игри на пазарот кои се поврзува игра програмери и профитабилен глобалната казино игри пазари.Од 2008 Премиер Работи е една од водечките pachinko дизајн компанија во Јапонија со играта studios во Токио и Осака.Во партнерство со TGG, Премиерот Дела " играта дизајнери ќе се здружи со TGG е инженери да се донесе најдобрите Јапонски игри креации на глобалната, вистински пари игри на пазарот на HIRO платформа, и го ослободува по TGG глобалната казино дистрибутивната мрежа.Со неодамнешното соопштение за легализирање на казина од страна на Јапонија парламентот, Јапонски казино игри на пазарот нуди огромна иднина потенцијал.Инвестициска банка CLSA проценува дека Јапонија би можеле да се појават како $40 милијарди долари годишно игри на пазарот, речиси 2x поголеми од Macau во $27.1 милијарди и 6x на Лас Вегас во Дресот на $6.3 милијарди долари.Од 2008 Премиер Работи е една од водечките pachinko дизајн компанија во Јапонија со играта studios во Токио и Осака.Во партнерство со TGG, Премиерот Дела " играта дизајнери ќе се здружи со TGG е инженери да се донесе најдобрите Јапонски игри креации на глобалната, вистински пари игри на пазарот на HIRO платформа, и го ослободува по TGG дистрибутивната мрежа.Преку HIRO API, специјално дизајниран за електронски игри, Јапонија игра програмери сега може да ги фокусираат своите вниманието целосно на развој на содржина.Во исто време тие исто така можат да уживаат намалена за сертификација периоди и помалку дистрибуција бариери на високо регулирана казино игри пазари во светот, која наскоро ќе вклучуваат Јапонија во блиска иднина.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Selene Luk Маркетинг Менаџер TGG Интерактивни 801-802, Исток Океанот Центар Tsim Ша Цуи Исток во Хонг Конг Канцеларијата: +852 2313 9053 Факс: +852 8140 0097 е-пошта: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ram меморија во слотови 2 и 4.