како да се игра покер лесно

слот машина брзина и гасови

Elaine Дин, мнозинскиот акционер и pot-stirrer на Дин Одморалишта, е да се има добар недела.Таа конечно го доби својот пат кога компанијата објави дека Фил Satre биле прислушувани да биде на компанијата заменик претседавач со можност да биде bumped до претседателот до крајот на оваа година.Сега, во најновата одбор shakeup два нови директори се назначени да одборот и треба да помогне да се избрише "наследство" на сликата Elaine Дин има толку очајно сакаше да се елиминира.Дин извршен ДИРЕКТОР Мет Maddox е една од двете нови членови на одборот на директори.Според појдовни претседател Boone Wayson, "Мет има однесоа во една нова ера на Дин, обезбедување на исклучително лидерство од повлекува во главниот извршен ДИРЕКТОР улога, и ние сме задоволни да го официјално добредојде него како директор на Одбор." Maddox е во потрага напред за да се направат некои промени во компанијата, и рече, "Ние го направивме нашиот врвен приоритет да се спроведе значајна промена во Дин Места и го направија докажана напредокот во текот на изминатите шест месеци.Јас сум возбуден за да биде дел од овој освежен одбор кој е посветен на одгледување на премиер бренд во луксузно одморалиште развој." Другите нови земји-членки е Ричард Byrne, независен директор кој претходно беше на извршниот ДИРЕКТОР на Дојче Банка како да се игра покер лесно. Wayson рече на Byrne, "ни преставува задоволство да се додаде уште еден висок калибар независен директор со Богата.Неговата длабока финансиска експертиза и знаење на сместување, одмор и игри индустрии, вклучувајќи голема блискост со Дин, дополнително ќе се подобри Одбор е експертиза." Byrne, рече по неговото назначување стана јавна, "јас сум многу запознаен со Дин Одморалишта" бизнис, ја следи Друштвото тесно во текот на мојата кариера во финансискиот сектор, и јас му се восхитувам на Компанијата позиција како премиер луксузна дестинација одморалиште инвеститорот и оператор.Јас сум убеден во Компанијата светла иднина и со нетрпение очекуваме да работиме со Одборот што претпријатието влегува на нов глава на раст и успех." Во текот на изминатите шест месеци, Дин Одморалишта го видел шест нови директори назначени да одборот.Во исто време, пет "наследството директори" имаат лево, многу на задоволство на Elaine Дин.Вестите може да му помогнаа засилување инвеститор доверба откако компанијата бележи ролеркостер возење во својата цените на акциите на оваа недела.Дин започна месецот на околу $153 пред превртување на своите ниско ниво од $146/.73 на август 4 како да се игра покер holdem.
Тоа го изнесе денеска во нешто над $156 и затворен во $153.89 за .39% зголемување во текот вчера.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот машина гасови и брзини.