диви крилја и неговото мени

најдобри места на дин казино

Phil Hellmuth ќе биде придружуван од сака на Крис Harrison, Ким коутс (coates) и Декан Норис како тој домаќините пред-Оскари добротворна покер турнир да им помогне на Еден Срцето Извор и Ранети Војници фондации.Покер има свои моменти под светлото на рефлекторите.Монистра на пот се паднати.На црвениот тепих прободени со напорна работа.Но тоа никогаш не outstays својата добредојдени.Тоа е flitter.Во, и надвор, тресење тоа сите околу.Но, кога тој постои, тоа изгледа силен парична казна.Не коса од место.Проблемот со покер е тоа не може да ги задржи уште.Тоа не му се допаѓа на топлина.Насловите се за некои други биче.Ова бебе сака животот во сенките.Тоа retreats во мрачното магла.Тоа никогаш навистина не се добива добри работи.Ако тоа се покаже, тоа ќе биде избришана по првата сезона.Ким коутс (coates) и Декан Норис знае понешто за да остане ВО центарот на вниманието.Коутс (coates) влезе во заебани умот на Tig Trager и одигра до совршенство.Синовите на Анархија изгуби повеќе членови од Harlem гранка на Кју клукс клан; коутс (coates) направи тоа преку сите седум сезони диви крилја и неговото мени.

"Јас сум ќе забивање моите топки во вашата уста.Ти си gonna замолчени, јас сум ќе се смееш.Ние ќе бидеме најдобри пријатели засекогаш." Tig Trager.Ако Синовите на Анархија беше на Ролинг Стоунс на ТВ емисии, а потоа Кршење Лошо, треба да биде Битлси.Многу луѓе веруваат дека тоа е најдобра ТВ серија некогаш воздух, како и улогата на Хенк Schrader беше и една од причините зошто.Деканот Норис беше неверојатен.За жал, тој не треба Tig Trager е долговечност.Тој умира.Жал ми е за спојлер, но ако не сте го виделе Кршење Лошо што го заслужуваат тоа диви вили е казино стариот мост њу џерси. "Моето име е ASAC Хенк Schrader и можете да одите ебам себе." Хенк Schrader.Коутс (coates), и Норис се здружени сили со Американската ТВ Водител Крис Harrison, и на 13-за време на Светската Серија на Покер (WSOP) бразлетна победник, Фил Hellmuth, за да биде домаќин на пред-Оскари покер/спонзорство shindig на 19 Февруари 2015 година најдобри места за бонус купува. Повторно, тоа е тоа прекрасно зборот 'придонеси'.Клучот за еден многу подолг престој на црвениот тепих, за еден од најголемите игри/спорт во светот.Сите ние имаме потреба да придонесе пораби во нашата ДНК.Ова е причината зошто покер може да се добие многу од тоа.Свеста за Ефикасно Давање (РЕГ), добротворната организација Серија на Покер (CSOP), ЕДНА КАПКА Фондацијата, и разни други добротворни организации поддржани од сака на Светот Покер Турнеја (WPT) и Европската Покер Турнеја (EPT), дозволете му на светот да види покер во друга светлина.Посветла, shinier, посреќен светлина.Настанот се одржа во корист на два добротворни организации.Еден Срцето Извор – што е блиску до срцето на коутс (coates) – и Ранети Војници.Еден Срцето Извор има за цел да изгради средини кои елиминирање на јазот помеѓу оние кои имаат пристап до bettering своите животи, а оние кои не.Повредените Војници е ветеран на услугата организација која е основана post 9/11 најдобри места на дин казино.
Турнирот ќе се содржат некои од Холивуд најдобрите, и таму ќе биде аукции, томболата и изненадување музички перформанси.Кој знае, можеби Боби Elvis ќе добиете на микрофонот и да тресне од хорот или две од 'Viva Лас Вегас?' Постојат голем број на начини да се вклучат.Да минете во текот на Холивуд се Грижи веб-сајт за да ја проверите.Во меѓувреме тука е Ким коутс (coates) и актерската екипа, од Синовите на Анархија, на неодамнешниот прибирање на средства за Еден Срцето Извор за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre најдобри места големи риби казино.