бесплатни денар слотови волшебникот од оз

користете реченица со зборот слот

Поранешниот Боксерски Светски Шампион Дејвид Хеј ќе се зборува во Обложување на Спортски 2016 Лондон, август 30, 2016 година: Дејвид 'Hayemaker' Хеј, поранешниот Светски Шампион во бокс две тежина поделби, ќе биде еден од насловот панел говорници на Обложување на Спортски конференција, организирана од страна на SBC Настани.Дејвид Хеј ќе биде заедно со Адам Ролан од тешка категорија Спорт, и Стјуарт Tilly од Argyll Техника, операторот зад новиот Алан Бразил брендирани sportsbook BetOnBrazil, да се зборува за тоа како компаниите го користат брендот на амбасадорите и како тие може да бидат ефикасни во гејминг индустријата.Само неколку часа по панел дискусијата, Хеј ќе се врати за Големиот Спортски Добротворна Гала Вечера, каде што тој ќе биде преземање на фотографии со вечера гостите и интервјуирани од страна на Рагби Унија ѕвезда, и биде домаќин во текот на ноќта, Џејмс Хаскел.На Оси flanker беше Играч на Серија како Англија варосани на Wallabies 3-0 во сопствениот двор ова лето бесплатни денар слотови волшебникот од оз. SBC Настани има здружи со Голема Фондацијата за ко-домаќин на третата годишна вечера, и да се привлечат голем број на спортски ѕвезди, кои вклучуваат Хеј, Хаскел, Ricky 'На Hitman' Hatton, Ollie Филипс, Lyubomir Simeonov, и Ray Parlour, клучен член на Арсенал Премиер Лигата 'Invincibles" во 2004 година бесплатни денар слотови нема преземања.

Големите Спортски Добротворна Гала Вечера е само еден од шесте настани кои сочинуваат Обложување на Спортски 2016 година, најголемиот спортски обложувања индустрија конференција со повеќе од 70 звучници и 600 делегати низ четврток 15 и петок 16-ти септември.Ѕвездата начичкана постава на говорниците вклучува извршни директори од LeoVegas (Јохан Styren), Marathonbet (Виктор Hoffmann), SNAI (Фабио Schiavolin), SBOBET (Сметка Mummery), и PariMatch (Сергеј Portnov) бесплатни денар отвори со бонус круга. Marathonbet извршен ДИРЕКТОР Виктор Hoffmann неодамна ги сподели своите мисли за претстојниот настан: "Тоа е наместен да биде едно од најголемите спортски обложувања конференции во светот, и каде што подобро да го одржи од иконите Tower Bridge во Лондон?Тоа е една од ретките шанси во календарот и да ги исполнуваат другите индустриски експерти, добрите и колеги да се сите на едно место.Вмрежување extravaganza, ако ви се допаѓа." Конференцијата, исто така, ќе биде преплавена со високи претставници од клучните индустрија оператори, вклучувајќи го и главниот извршен ДИРЕКТОР на Fortuna Група, извршен ДИРЕКТОР на 10bet, извршен ДИРЕКТОР на 138, извршен ДИРЕКТОР на BetOlimp, извршен ДИРЕКТОР на Novibet, извршен ДИРЕКТОР на Спортски Интеракција, COO на FUN88 & TLCBET, генерален Директор за EnergyBet и LVbet, со многу повеќе на листата користете реченица со зборот слот.

Marcin Sapinski, MD на EnergyBet, коментираше: "да Се биде најголемиот спортски обложувања индустрија конференција, и доведување заедно таков голем број на водечки професионалци, вклучувајќи ги и луѓето кои се навистина туркање на плик на индустријата, го прави единствена можност да се измери на сегашните и идни, трендови на спортско обложување индустрија, и дава непроценлив можност да се изгради взаемно корисни односи." Обложување на Спортски и Големите Спортски Добротворна Гала Вечера се организирани од страна на SBC Настани и да ги следат успешно Обложување на Фудбалски Конференција на 21 април се одржа во Stamford Bridge.За повеќе информации за добивање вклучени со Обложување на Спортски, контактирајте [email protected] За можности за спонзорирање за контакт [email protected] Можете да ги купите билети во www.sbcevents.co.uk Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre користете една реченица на покер.