сан мануел казино во сан bernardino телефонски број

како fazer um казино онлајн

НОВО ВРЕМЕ-ЗАСТАРУВААТ ВИДЕО ПОКАЖА ПРОЕКТОТ НАПРЕДОК-TO-DATE MONTICELLO, N сан мануел казино во сан bernardino телефонски број. Y., –(БИЗНИС ЖИЦА)– (февруари 29, 2016 година) — Империја Одморалишта, Inc сан мануел казино hr број.
(NASDAQ-ГМ:NYNY) ("Империја") и неговата целосна сопственост подружница, Montreign Оперативен Компанија, ДОО ("Montreign"), во врска со нашиот Изградба Менаџер LPCiminelli ("ЗЗК"), имаат инсталиран на време застаруваат камера покажува изградба напредок во Montreign Одморалиште Казино сајт, документирање на менување на дискриминација во вработувањето Каунти пејзаж како изградбата напредува.ЗЗК неодамна инсталиран на камерата за да емитува и документ преминот од градилиштето да казино.На функција богата интерфејс, достапни од било кој уред со интернет пребарувач, овозможува висока резолуција на сликите, заврши со jobsite времето на податоци, која ќе документ речиси секој момент од Montreign изградба.Корисниците може да зумирање на слики од секој датум и време за да ги видите деталите на изградба.Изградба напредок може да се гледа со кликнување на "Изградба Cam/View нашиот Напредок" на овие линкови: https://www.montreign.com и https:// ."Нашата нова изградба на камерата им овозможува на единствен поглед зад изградбата завеса и дава спектакуларни слики на нашата казино како се крева нагоре од земјата", рече Империја Установи' Извршен Заменик Претседател Чарлс Degliomini. "Кога нашите гости, конечно се повлече внатре Montreign Одморалиште Казино, се надевам дека тие се чувствуваат како тие се дел од ова неверојатно патување со нас, бидејќи еден ден.Ние сакаме секој кој е поддршка на нашите напори да се ревитализира дискриминација во вработувањето Каунти и Catskills да се види напредокот во секое време тие сакаат, со само еден едноставен клик на копче на глувчето."За Империја ОдморалиштаИмперија Одморалишта, Inc.поседува и управува, преку својата подружница Monticello Raceway Менаџмент, Inc., на Monticello Казино и Raceway, а се подигнат трки песна и казино во Monticello, N сан мануел казино е отворена.

Y., и е 90 милји од midtown Менхетен.За дополнителни информации, ве молиме посетете .Како резултат на доделување на игри објект дозвола од Државата Њу Јорк Игри Комисија, Компанијата, преку својата подружница Montreign Оперативен Компанија, ДОО, ќе започне изградба на Montreign Одморалиште Казино – 18-приказна казино, хотел и забава комплекс со околу 102 табела игри, 2,150 држава на уметноста слот машини и 332 луксузни соби, која вклучува 12 пентхаус апартмани, 8 градина апартмани и 7 две-приказна вили, дизајнирано за да се задоволат 5-ѕвезда и 5-дијамант стандарди.За дополнителни информации, ве молиме посетете ја www.montreign.com. View извор верзија на businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20160229005235/en/Извор: Империја Одморалишта, Inc.Империја Одморалишта, Inc.Чарлс Degliomini, 845-807-0001 како fazer um казино онлајн.