црно огледало рејчел џек и ешли фрлија

comanche црвена река казино часа

6-та годишна EGR Награди се врз нас, овој пат одвива на сосема нов прекрасно место, На Артилерија Градина на HAC Лондон на 24 ноември.Ова место е всушност листа dab во средината на најголемата градина во Лондон и ветува дека ќе биде одлична локација за еден од најдобрите igaming настани на годината.Во прилог да се слави успехот на нашите колеги, бизнис партнери, пријатели и непријатели, EGR Награди е исто така познат по нешто и покрај давање на награди...Награди По Страна.Знам дека, многумина од вас размислуваат награда церемонии се здодевни, и некои од вас се познати да искористиш приликата надвор да паб во текот на церемонијата на доделување награди и во претходните години, но оваа година ќе нема потреба да искористиш приликата никаде!Коктели, вечера и пијалоци ќе бидат послужени за три цврсти часа пред церемонијата на доделување награди се случува, многу време за да ја добиете вашата зуи и добра можност да се добие можете да зборува пред камерата откако ќе ја освои таа награда.Кога наградата на церемонијата е преку, eGaming Преглед приреди изненадување забава, Ongame одлучи да биде домаќин на телевизија покер tourney за шанса да победи на ВИП посета на Мадрид или Bayern фудбалски натпревар, и ако партијата е ништо, како што беше и минатата година, ќе има некои танцување и потенцијално некои облека отстранување на подиумот.Комичарот Џек Вајтхол ќе биде домаќин на целата работа, па така, во прилог на примање награди, честитките другите, јадење, пиење и покер игра, ние дури и може да се смееш малку премногу.Ако не сте го направиле тоа веќе, книга вашиот места сега се и приклучи ни се во помалку од една недела за некои сериозни забава во Лондон!Она што: EGR Награди Кога: 24 ноември Каде што: На Артилерија Градина HAC Лондон Распоред: 18.30 Коктел прием 19.30 Гала вечера 21.30 церемонијата на доделување Награди 22.30 По лице со изненадување забава 01.00 Вагони за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre црно огледало рејчел џек и ешли фрлија.