како да се добие 40 слотови во животно премин

тере високата индијана казино локација

Понеделник, декември 14, 2018, Малта – Иновативни слотови создателот Wazdan помина живеат со Островите Лото во силна крај на она што е многу успешна година за енергетика Малта-базирани бренд.Острови Лото е самостојно да се кандидира онлајн лотарија оператор понудата на широк спектар на инстант победи игри и слотови, лиценцирана од страна на Џерси Коцкање Комисија.Неодамна бренд имаше најави лансирањето на EuroMillions на Острови Лото.Бренд-сопственик Twelve40 има продолжение за да ја подобрат својата платформа со серија на значајни интеграции, додавајќи Wazdan е водечки онлајн казино содржина на своето портфолио.Назад во април месец две компании имаа најави дека Wazdan содржини, вклучувајќи видео покер, маса игри и повеќе од 110 видео слотови како што се Маите Ритуал™ и Los Muertos™ ќе бидат ставени на располагање за да Twelve40 партнерите под условите на договорот.За време на Сигма, Wazdan најави две нови дополнувања на Уникатен Wazdan Карактеристики: Ултра Лајт Режим и Ултра Брза Режим.Овие нови функции се приклучат на веќе добро воспоставена технологии кои се издигнал Wazdan на бројни награди и ново партнерство се занимава.Уникатен Wazdan Карактеристики се изградени во сите најновата генерација слотови и вклучуваат првиот светски Нестабилноста Нивоа™, Режимот на Штедење на Енергија, Двоен Режим на Екранот и Уникатни Коцка Функција која add to оператор дното-линија со правење игри повеќе извонредно.Тоа е зафатен година за Wazdan кој го најави плетеницата на партнерства со некои од најпознатите добро почитуван компании во индустријата, вклучувајќи го и Betsson Група, EveryMatrix, Videoslots, SlotMillions, Tipbet, Iforium, iSoftbet, Evenbets, Ритам Игри, Globalplay, Tipbet, iGP, Зајакот Забава, SoftGamings, Одат Дивите Игри, да се Релаксираат Игри, Gaming1, Bethard и LeoVegas, меѓу другите како да се добие 40 слотови во животно премин. Wazdan игри се постави на пазарот alight во 2018 со наслови како што се Овошје Манија Делукс, Sizzling 777 Делукс, Топла Партија Делукс, Corrida Романса Делукс, Фудбал Манија Делукс, Автопат во Пеколот Делукс, Овошје Одат Банани™ и Спектар, како на динамичен начин на производителот е ковање 2 игри еден месец од почетокот на годината.Најџел Renouf, Развој на Бизнис, Директор на Twelve40, рече: "Ќе живееме со Wazdan поддржува нашата визија за да примами на нашите клиенти со голем број на најнови возбудливи содржини и игри за забава да се надополни нашите основни лотарија нудат.Ние сме горди да го подигнете нашите услуги со донесување на-табла Wazdan е премија за собирање на врвот вршење на слотот за наслови.На повеќе различни и високо-квалитетни содржини што можеме да им понудиме на нашите клиенти, на повеќе атрактивни нашата платформа и технологија да потенцијални партнери." Шефот на Продажба во Wazdan, Andrzej Hyla, рече: "Нашиот Тим места голем акцент на останатите понапред од крива, и ќе продолжи да го стори тоа со партнери како овој, како што се движиме напред да се реализираат нашите стратешки раст амбиции. Wazdan е исклучително добро позиционирани по една многу успешна година, како на следната генерација на слотови снабдувач, нудејќи вклучуваат оригинални содржини и прв во класата технологија.Ние сме среќни да бидат во можност да им понуди на поголем портфолио на возбудлива HTML5 слотови за играчи on-the-go да светски оператори." За повеќе информации посетете ја www.wazdan.com ЗА WAZDAN: Wazdan е популарна игра производител, развивање на иновативни казино игри, кои се достави оригиналот, забава и навистина omni-канал играч искуство.Нуди голема игра библиотека од над 110 HTML5 слотови, маса игри и видео pokers, Wazdan се здобива со популарност на iGaming пазарот благодарение на големите квалитетот на нивните игри, интересни теми и ангажирање на игра terrazur казино cagnes sur mer.
Wazdan игра портфолио се состои од ваквите популарни наслови како Маите Ритуал™, Los Muertos™, Овошје Одат Банани™ и наскоро ќе се прошири и со нова неверојатна слот за игри, вклучувајќи го и Капетанот Flynt™, меѓу другите. Wazdan изданија нова, возбудлива наслови на редовна основа и им дава Единствена Wazdan Карактеристики: иновативни Нестабилноста Ниво™, возбудлива Уникатен Коцка Функција и мобилен-friendly Заштеда на Енергија и Двоен Екран Режими, како и Ултра Лајт Режим и Ултра Брза Режим тере високата казино отворање датум. Wazdan има голем број на Европски трговски марки вклучително и за нивниот свет е првиот Нестабилноста Ниво™.Нивните широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.Компанијата е со седиште во Малта и има лиценци издадени од страна на UKGC, на MGA и е во согласност со Curacao прописи.Исто така, своите игри ги користат RNG заверена од страна на NMi, кој гарантира сигурен, фер и безбедна игра тере високата индијана казино локација. Wazdan Продажен Тим ќе биде изложен на нивните производи на МРАЗ.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.