црвени знамиња на проблемот коцкање

монопол слотови бесплатни монети од iphone

Gamevy – добитник на Теренот МРАЗ 2015 година, Игра за да се Види 2016 година и 2016 година EGR Б2Б Награда – лансираше својот полн опсег на пионерски игри на MarathonBet.com. Marathonbet е познат за пребарување за иновативни содржини и промоции за своите играчи – како и, се разбира за својата партнерствата со водечки фудбалски клубови црвени знамиња на проблемот коцкање. Gamevy има работено во тесно партнерство со Marathonbet тимот за развој на фудбалот инстант победи со готовина надвор и каде што играчот избори е навистина важно.Заедно, Gamevy и Маратон Залог имаат планови за уште поамбициозни игри и соработки. "Gamevy навистина се издвојува", рече Алекс Ratcliffe, Казино Производ Сопственикот за Marathonbet црвено знаме флота слот машина. "Тие пристап за размена на инстант победи игри навистина дискови ангажман – и мислиме дека нашите играчи навистина ќе уживате имаат повеќе контрола во игри тие се игра." Gamevy е иновативни содржини се покажа како голем хит во Германија, Австрија, Шведска и велика БРИТАНИЈА.За Marathonbet своите игри сега ќе бидат достапни во русија, како и.Во насока на широк клиент демографски, Gamevy покажа дека својот нов жанр на квиз и инстант победи игри нудат пораст на приходите наместо cannibalising постојните слотови приходи.Компанијата има возбудлив производ цевковод на иновативни gameshows, слотови, гребење и размена на инстант победи наскоро – од кои сите ќе бидат на располагање на MarathonBet.com. Helen Walton, Gamevy е Главен Маркетинг Директор, коментари: "Marathonbet и Gamevy споделување на визијата за иновации дека е можно во игри – па така, ние сме возбудени за нашите игри ќе бидат достапни за Marathonbet плеери, па дури и повеќе возбуден за иднината!" Додавање Gamevy магија да се јас-игри, компанијата нуди: • Оригиналниот вештина gameshows како што Heist и Брзини на Среќа каде што играчите мора да ја докажат својата вештина со одговарање на квиз прашања правилно да го отклучите джакпот. • Размена на инстант Победи вклучуваат енормно успешна Шеф на Лото, Дијамант Договор, Црвен картон и Епски Камења. • Необичен, нелогичен слотови за " не-слотови играчите како што се SpinLotto, првиот во светот Лотарија-врз основа на неговото место, каде што играчите одберете среќни броеви, тие ќе победат на монопол слотови бесплатни монети твитер.

• Дигитален нула за дигиталната ера: Gamevy, исто така, произведува неколку атрактивни и интерактивни нула дизајнирани специјално за мобилни искуство.За повеќе информации, ве молиме контактирајте со Хелен Walton на Gamevy на 02072532380 или 07906236870 монопол слотови бесплатни монети од iphone. За Gamevy: Ова со седиште во Лондон start-up е инспириран од ТВ gameshows да понуди инстант победи каде што играчите можат да им помогнам на нивната среќа, да докаже своите вештини и да има шанса за преземање на домашниот живот, промена на џекпот.Нивните игри се живее низ Европа и докажување особено популарни со широка демографски на играчи монопол слотови бесплатни монети линкови.

Gamevy е лиценциран и регулирани од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Гибралтар Комисија.За Marathonbet: За скоро 20 години компанијата има гордеат самиот клиент-фокусиран пристап кој прв план ги става пешачките на своите играчи над се друго.Денес, повеќе од 1,5 милиони луѓе во повеќе од 150 земји во светот уживаат во Marathonbet е огромен избор на обложување пазари во сè, од фудбал, тенис и голф на ТВ промоции и политиката.Но, тоа е не само разновидна sportsbook што е победа над punters.Целосно интерактивна вклучувајќи и во живо казино игри со вистински croupiers, стотици неговото место и возраст-стари казино класици, плус домаќинот на уникатни карактеристики за да Marathonbet клиенти како што се нашите познатиот ТОТО базен-стил игри, направија компанијата прв избор за илјадници десктоп и мобилни корисници од целиот свет.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.