ѕвезда казино голд коуст квинсленд

како да се кандидира на турнирот блек џек

Гала Корални најави партнерство со Инспириран Игри да се интегрираат Инспириран е Девица далечински gaming серверот (RGS) содржини во Гала е постоечка интернет и мобилни платформи.Според договорот, Инспириран е omni-канал игри, вклучувајќи слот наслови Бел Витез, Го намали и Божица на Амазон, ќе бидат достапни во Гала Казино, Корални Казино и Гала Бинго.Нови игри—ексклузивно за Гала Корални играчи се во развој во двете Инспириран и Гала Корални е во куќата studios.Бел Витез е една средновековна тематските видео бонус слот кој нуди супер дивините, сребро и злато джакпот и слободен врти.Божица на Амазон е една од Инспириран е класичен игри кој се наредени дивините, прогресивна джакпот, екстра спин retrigger веројатност и бескрајни часови на возбудлива исплати ѕвезда казино голд коуст квинсленд.

"Инспириран е одличен партнерство за нас во двете содржина и технологија.Правење Инспириран е најдобро мало игри наслови достапни за Гала Корални клиенти онлајн & мобилен е важна за нас, особено нашите Корални бренд.Девица RGS платформа обезбедува единствен HTML5 развој преку десктоп и мобилни канали, кои ни даде поголема флексибилност, да се развиваат и дистрибуираат и Инспириран е и нашите во куќата игри studios omni-канал игри содржини многу ефикасно во сите наши брендови и трети страни", рече Гала Корални Гејминг Директор Марк Кемп.Лука Alvarez, основач и главен извршен директор на Инспирирана рече, "Инспириран е водечки во индустријата задолжен за omni-канал испорака на содржината.Ние признаваме дека играчите сакаат да бидат во можност да пристапите до нивните омилени Инспириран игри 24/7, на секоја платформа.Плус, со фокусирање на HTML5 развој, ние се овозможи на операторите да стигнат до поширока публика на мобилен играчи." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се кандидира на блек џек табела.