холивуд казино во bay st. луис мисисипи

како да се добие злато во zynga покер за слободни

Novomatic е интерактивна поделба Greentube се зајакнати портфолио на производот, како и нивната позиција во која тоа се однесува на наскоро да бидат регулирани холандски игри на пазарот, со стекнување на холандски игри инвеститорот Eurocoin Интерактивни холивуд казино во bay st. луис мисисипи. Greentube се разбира, се одговорни за спроведување на животот онлајн Novomatic е познато популарни слот машина игри, мислам Книга на Ра, Господ на Океанот, Среќа Лејди Шарм и Sizzling Жешка за името, но четири од нив.Стекнување на Eurocoin Интерактивни ќе видите компанијата ребрендиран и преименувана како Greentube Холандија, со тоа, исто така, обезбедување Greentube со широк спектар на Eurocoin е класичен слотови кои се грижиме за холандскиот пазар.Овие вклучуваат Случаен Тркач, Едноставно Диви, и Клуб 2000 година, од кои сите ќе бидат ставени на располагање на играчи по отворањето на ново регулирани холандски игри на пазарот на 1 октомври 2021 холивуд казино во bay st. луис бафет. Коментирање на својата нова аквизиција, Greentube е Мајкл Bauer рече: "Ние сме многу среќни да ви посакам добредојде Eurocoin Интерактивни во Greentube Група како што секогаш имаат за цел да имаат силно портфолио на игри, кои се познати на локалните играчи." "Наслови како што се Случајни Тркач, Едноставно Диви и неколку биле smash hits во земјата-базирани пазарот за години." "Eurocoin Интерактивни има развиено овие игри за онлајн пазар и ние ќе излезе со силна линија од класичната холандска игри во прилог на Novomatic Bluechips и нашата внатрешна продукции штом регулиран пазар се отвора на почетокот на октомври." "Greentube Холандија ќе биде наша надлежност на центарот за ова многу специфичен пазар и ние ќе ви ги користат нивните огнено знаат како и неспоредливи искуство за понатамошно зголемување на нашето портфолио." Додека Рег Das, Eurocoin Интерактивни Директор, додавајќи Bauer коментари, рече: "Кога внесувате овој нов пазар, тоа е клучот за да ја погоди земјата да работи со обезбедување на висок квалитет, локално прилагодени игри.Стекнувањето со Greentube понатаму го подобрува своето импресивно портфолио, која е една јас сум убеден ќе се ненадминати во Холандија кога регулиран пазар се отвора за бизнис подоцна оваа година." Дејв е вклучен во Онлајн Коцкање индустрија за 20 чудни години.Со искуство во работа на операторот со седиште во Гибралтар, каде што тој беше на чело до ТОА тимот на Ladbrokes, да работи на својот iGaming филијалата на веб-сајтови до 2019 холивуд казино во bay st. луис мисисипи телефонски број. Дејв сега пишува за Casinomeister и сестра сајт Казино Весник.Вие исто така може да го види на форумот од време на време, каде што тој оди со рачка Webzcas. како да се добие злато во zynga покер за слободни.