казино во dania плажа jai alai

вистински пари блек џек стан apple

Amaya Игри е prepping a £10m маркетинг кампања за да ги промовира своите нови BetStars обложување спортски бренд.Во четврток, На Тапанот се изјасниле дека Канадската онлајн коцкање фирма имаше ангажирано на Лондонската филијала на Crispin Портер + Bogusky (CP+Б) како свој доведе стратегија и креативниот тим да се промовира BetStars влез во веќе преполниот и високо конкурентни онлајн спортски обложувања бизнис.Новата кампања се очекува да започне во велика БРИТАНИЈА и во некои Европски пазари во наредните недели. CP+Б не се странци да онлајн обложување светот, откако се ракувале со Ирски обложување оператор Paddy Power креативната сметка за повеќе од три години, додека Paddsters избра да ги разгледаат односите во 2014 година казино во dania плажа jai alai. CP+Б, наводно, го освои BetStars сметка по три-начин на теренот, со Шведска е DDB рече да биде меѓу другите компании се борат за сметката. Amaya официјално започна новата BetStars бренд во одберете пазари, во декември, по мека започне во Q1 до 2015 како само спортски обложувања табот на PokerStars " главен сајт.Во ноември, Amaya стекнато неколку BetStars домени, вклучувајќи ги .com, .нето-и .ко.велика британија варијации.Исто така, во ноември, Amaya изјави дека ќе ја одложи rollout на "значајни аспекти" на својот нов спортски производ, со целосно fledged понуда не се очекува до крајот на H1 2016 година казино во dania плажа работни места. Во времето, Amaya извршен ДИРЕКТОР Дејвид Baazov рече Ѕвездите' некаков обид во спортската светот имаше привлече помалку од 100k вистински пари активни клиенти и приходи на денот беше "занемарлива," првенствено поради великодушните бонус придонеси да се направи својот производ се издвојува меѓу велика БРИТАНИЈА е cutthroat sportsbook пазарот вистински пари блек џек стан андроид. CP+Б велика БРИТАНИЈА и Меѓународни извршен ДИРЕКТОР Ричард Pinder рече дека тоа е ретки се третираат за да биде "во на почетокот на таков пат за брендот, за да помогне да се воспостави и изгради темелите за успех во иднина." PokerStars глобален креативен директор Крис Стадо logrolled назад, велејќи CP+Б искуство во маркетинг sportsbooks заедно со Ѕвездите' "игри потекло" ќе биде "потентен комбинација." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre вистински пари блек џек стан apple.