1 милион долари покер турнир

grosvenor казино манчестер закопаат нови патни покер распоред

Онлајн казино во VideoSlots, наводно, го најави лансирањето на новата analytics алатката која е дизајнирана за да се зголеми транспарентноста и играч ангажман од страна на корисниците пристап до плетеницата на враќање-на-плеер (RTP) информации.Според извештајот од средата maltagamingsummit.com, на Мојот RTP алатка од VideoSlots им овозможува на играчите да видите само како успешна тие биле на секој натпревар понудени од страна на Curacao, Велика Британија и Малта-лиценцирани сајт додека, исто така, прикажувајќи информации на хит стапки, рекордни победи и просечната врти по сесија.Основана во 2011 година, VideoSlots, наводно, изјавил дека неговиот нов Мојот RTP однапред дополнително дозволи на корисниците да се спаси нивната игра сесии со цел да подоцна да се споредат овие со и оние на ривал играчи.Александар Stevendahl, Главен Извршен Директор за VideoSlots, наводно, изјавил дека неговиот сајт има секогаш endeavored да 'го испорача вкупно транспарентност, за да онлајн казино играчи во реално време "и дека" новиот Мојот RTP алатка укина "клучни информации во кохерентна и ангажирање начин', така што конкурентите, може да се 'да уживате дури и повеќе вечеринка и здрава онлајн казино искуство" 1 милион долари покер турнир.

"Ние се обрне многу внимание на играчот повратни информации во VideoSlots и Мојот RTP исполнува вистински јаз на пазарот за комплетна статистика пакет за онлајн слот играчи," наводно го прочитате соопштението од Stevendahl. 1 милиони doubledown казино кодови.