атлантик сити казино отворање ажурирање

raging bull казино слободни спин бонус кодови

Технички иновации целта за XCaliber нови бизнис област шведски коцкање група Цреша најави лансирањето петок на новата целосно независна игри технологија Б2Б бизнис област наречена XCaliber, кои се опишани во една компанија изјава како центар на технички игри иновации и услуги атлантик сити казино отворање ажурирање. XCaliber ќе им помогне на Цреша да го продаде својот игри платформа и технологија да партнери и оператори, создавајќи дополнителни акционерска вредност и раст преку проширување во нов бизнис област, како и зајакнување на компанијата позиција како иноватор и центар за претприемачи во рамките на индустријата за игри.Цреша возење во последниве години да се привлечат технички талент со цел да се изгради својата куќа во системот инфраструктура и платформа резултираше во речиси неограничен скалабилност да се зголеми можностите за бизнис односи со B2B партнери и поддршка на групата iGaming е мулти-бренд стратегија.Преку XCaliber, Цреша ќе им ги донесе на пазарот своите следење на софтвер алатка Omarsys, плаќања и измама агрегатор системи и стабилна и флексибилна игри платформа — комбинирање на квалитетот технолошки решенија и know-how во гејминг индустријата атлантик сити казино отворено јадење. XCaliber тесно ќе соработуваме со Цреша iGaming е постоечките брендови и нови клиенти преку обезбедување на пристап до својата водечка платформа, како и помага да се испорача прв двигател иновации во индустријата за игри атлантик сити казино пакет се занимава. XCaliber ќе биде со седиште во Малта со поддршка на технолошки тим во Полска, а ќе биде предводена од страна на Цреша iGaming CTO Дарио Arruda raging bull казино слободни спин бонус кодови.
Fredrik Burvall, извршен ДИРЕКТОР на Цреша AB рече: "сега имаме пет бизнис области, со различни насочуваат на приходи која е следење на стратегија ние стркала пред две години.Ова, исто така, им овозможува на претприемачите Цреша има во рамките на компанијата да се прошири и да прерасне во рамките на групата."Jonas Wåhlander, извршен ДИРЕКТОР на Цреша iGaming, рече: "Има инвестирано многу во нашата технологија во текот на изминатите неколку години, на почетокот на XCaliber е природен следниот чекор за Цреша Група".Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година raging bull казино слободен врти 2021. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] raging bull казино слободен врти.