ќе казино пари на платен список се провери

telecharger jeu казино машина sous

На Chevrolet застапништва автомобил во Вашингтон мислев дека имаше совршен промоција.На Сиетл Seahawks се игра Њујорк Гиганти во игра која навистина значеше ништо не и за двата тима.На 'Hawks имаше за сите, но заработи бр. 1 семе во NFC и Гигантите, па Гиганти веќе беа елиминирани во она што има испадна да биде ноќна мора на сезоната.Така е и со ништо лево, но гордоста е во прашање, Џет Chevrolet во Сојузна Начин, Вашингтон одлучи дека тоа е совршено време за да се направи промоција.Размислување на совршен начин да го направи тоа, гении на крајот одлучи да понуди $35,000 секој 12 различни луѓе ако Њујорк положи goose јајце против Сиетл.Записите беа doled надвор на оние кои купиле автомобили и оние кои само сака да прободе во промо.Звучеше како целосна доказ план, нели?По сите, Гигантите hadn ' t been одржа scoreless во игра дома од 1995 година и шансите се фаворизира во Њујорк за да барем да освојат едно поле цел.Потоа играта се случи и конечниот резултат испостави се 23-0.
Исто како што, убаво луѓето во Авион Chevrolet се најдоа надвор $420,000 ќе казино пари на платен список се провери. Whoops. "Ова е лудо," Џим Џонсон, еден од сопствениците на застапништва, изјави ESPN. "Ние никогаш не се очекува дека ние би всушност се даваат далеку пари." Правење на нештата уште полоши за вода беше Џонсон приемот дека промоцијата требаше да се кандидира пред една недела кога Seahawks наишле на San Francisco 49ers, на игра која Niners заврши победа 19-17 ќе казино парични лична проверка.
За жал, логистички прашања се наметнува една недела подоцна и сега, на растојание сега е загледан во законот тие никогаш не се очекува.На застапништва не извади осигурување, кои чинат нив $7,000, што значи дека тие нема да мора да плаќаат за сите на нивните неуспешниот промоција.Можеби следниот пат тие може да се направи нешто се врти околу веројатноста за член на Seahawks тестирање позитивни за PEDs.О, чекај.. ќе казино ви ги даде вашите пари назад. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre telecharger jeu казино машина sous.