казино neuville sur saone каталог

коцкање апликации за вистински пари

GameAccount Мрежата се согласија италијански партнерство со другите добавувачи Нето Забава казино neuville sur saone каталог. Договорот ќе видите GameAccount понуда Нето Забава е КОМПЈУТЕР и мобилни содржини да оператори, како што се Сисал, Snai и Eurobet казино нов бел патот мени. Процесот на интеграција ќе започне веднаш, со индивидуални оператори ќе живеат со производи во постепеното фази коцкање апликации за 16 год. GameAccount Мрежа извршен ДИРЕКТОР Dermot Smurfit рече: "Ние сме среќни да бидат во можност за да додадете Нето Забава игри на нашата широка мрежа на клиенти во регулирани италијанскиот пазар." Björn Krantz, шефот на ГМО и управниот директор на Нето Забава Малта, додаде: "Ова партнерство ќе ни овозможи да им понудиме на нашите најдобри во класата игри портфолио на повеќе локални оператори со користење на една платформа интерфејс." коцкање апликации за вистински пари.