најголемиот казино во сад

како можам да го блокира мојот 888 казино сметка

Светски лидер во omni-канал спортски обложувања & игри технологија започнува покажат со УДАР со менува играта крос-платформа џекпот иновација 5 февруари, 2019 – SBTech, водечките спортски обложувања и игри технологија снабдувач на регулирани iGaming сектор, има разнесени натпреварот отиде на отворањето ден на МРАЗ 2019 со стотици делегати присутни за промоцијата на својата менува играта Експлодира Джакпот производ.Посетителите на штандот S3-110 во Европа премиер гејминг индустријата покаже беа почестени со спектакуларен 'Биг Бенг' лансирањето на SBTech е најновата иновација која ветува да го преземе пазарот од страна на невреме.Во индустрија-прво, единствен крос-платформа серија на "мора да се откажат' timed (темпирај) и вредност-врз основа на джакпот ќе биде достапна на секој спортски вложувања или казино игра и сите на компанијата приоритетна партнери' игри или производи низ целата SBTech платформа.Пред да Експлодира Джакпот, други 'мора да се откажат" производи се ограничени на одредени казино игра добавувачи, ограничување како оператори можат да ги користат за да ги надополни активностите на маркетингот најголемиот казино во сад. SBTech е Експлодира Джакпот е крајната gamification алатка за оператори овозможувајќи им на своите играчи за да се добие подобрен искуство со можност за случајно да се отклучи еден или повеќе потенцијално животот се менува парични награди низ било која спортска залог или слот спин.За возврат, операторите можат да го користат производот за да значително да се зголеми крстот-го продаде можности и максимизирање на нивните маркетинг напори од страна на сигнализирање на играчите да статусот на "мора да се откажат' джакпот пред некој спортски настан започнува или за време на популарната натпревар или турнирот.Грег Karaolis, Главен Производ Службеник, SBTech, рече: "Експлодира Джакпот има непосредно влијание на оваа година МРАЗ и ние сме среќни со одговор.За разлика од другите темпиран производи, овој е прв од ваков вид способен да се активира на било кој спортски или казино играта или трети лица на снабдувачот низ целата наша платформа како можам да го блокира коцкање сајтови. "Играчите имаат навистина се преземат за да на концептот мора да се откажат timed (темпирај) и износот врз основа джакпот во минатата година.Сепак, ние сме земајќи го ова за да на следното ниво и отклучување своите вистински крос-платформа и крос-производ потенцијал." SBTech е МРАЗ присуство одбележува својата 10 последователни година во премиер игри покаже со 2019 својата најголемите и најпознатите амбициозен проект сепак, изложен на неговата целосна палета на производи и со својата водечка omni-канал платформа способности се централни за секоја демонстрација областа на трибината.Своите мулти наградуваниот, регулатива-подготвени omni-канал Chameleon360 платформа дава клиенти целосна контрола на нивното работење, без разлика каде тие се, поради неговата флексибилност, локализација способности, голема одговорен игри алатки и брзина на пазарот за новите учесници.МРАЗ делегатите, исто така, ќе не сакаат да го пропушти SBTech е Мајстори серија, посветени на-стои област за посетителите за да слушате некоја серија на ексклузивни 15 минути ТЕД-зборува стил сесии предводена од SBTech производ експерти дискутирање на најжешките теми во индустријата.За прв пат, SBTech ќе се претстави со серија на Мајстори сесии за време на првите два дена од МРАЗ, на секој 15-минутна презентација дебатираат и dissecting најжешките теми во гејминг индустријата.Придружете ни се за да ги исполни SBTech луѓе зад брендот.За повеќе информации кликнете тука За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Џејмс Bennett +44 (0) 20 3586 1982 [email protected] За SBTech SBTech е глобален лидер во omni-канал спортски обложувања и игри, со повеќе од 1.100 сервисни вработени во девет канцеларии во светот.Од 2007 година, групата го разви индустрија најмоќниот онлајн спортски обложувања и казино платформа, служат licensees во повеќе од 20 регулирани пазари како можам да го блокира си од сите коцкање сајтови. SBTech е клиенти вклучуваат многу од светската премиер обложување и игри оператори, државни лотарии, земјиште базирани на казина, коњ тркачки компании, и igaming start-ups-от.Групата обезбедува високо флексибилни обложување и игри решенија за клиентите во потрага за исклучителни configurability и најбрзиот пат до пазарот, надополнет со докажан бизнис интелигенција и известување способности.На SBTech понуда вклучува и неговата лесна sportsbook, Chameleon360 igaming платформа, успеа услуги, на имотот sportsbook и omni-канал решенија кои обезбедуваат играчи со постојан пристап до спортски и казино производи низ сите интернет, мобилни и малопродажните канали.Поддржани од страна на неспоредливи експертиза во тргување и управување со ризик, стекнување и CRM, и највисоките стандарди на регулаторната усогласеност, SBTech партнерите постојано се постигне брз раст, зголемена бренд лојалност и евиденција на приходите.За повеќе информации, посетете ја: www.sbtech.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како можам да го блокира мојот 888 казино сметка.