хороскопски казино 80 слободни шанси

како да се извлечете како блек џек дилер

Наградуваниот онлајн игри и софтвер снабдувач, Црвена Тигар Игри, влезе во комерцијален договор со Гибралтар-базирани оператор група, Замок.Според официјалното соопштение.. хороскопски казино 80 слободни шанси. инвеститорот онлајн слотови наслови ќе се стркала низ групата онлајн брендови, за да започнете со својот предводник на брендот, Casino.com, која може да се пофали стотици возбудливи казино игри од водечките провајдери, вклучувајќи и NetEnt Playtech. MansionBet.com стартување: По што се започне, Црвена Тигар игри ќе се тркалаат на MansionBet.com, на најновите бренд да се приклучат на Замок Група семејство, фали и казино онлајн и sportsbook хороскопски казино 120 слободен врти. MansionCasino.com и SlotsHeaven.com стартување: И, конечно, со MansionCasino.com, брендот кој е во голема мера се поврзани со Замок е Премиер Лигата спонзорства, што го прави исклучително популарна во велика БРИТАНИЈА пазарот, и SlotsHeaven.com.Коментирајќи во врска со новиот договор, Комерцијален Директор за Црвениот Тигар Игри, Крис Looney рече.. хороскопски казино 80 слободен врти. "Ние сме многу задоволни од нашите игри се сега е хостиран од страна на Замок и да се прошири нашите Гибралтар стапало, како дел од договорот." На нивните казина се познати за да нуди и добри игри и одлично корисничко искуство, и ние сме возбудени да се види на нашето портфолио заедно со некои од најголемите имиња во индустријата." За својот дел, Mansion Директор на Игри, Андреј Manduca рече... "Црвено Тигар Игри овозможува на некои од најпознатите иновативни и извонредно слотови во индустријата, како и одлични алатки со кои може да се промовира нив, и ние сме возбудени да се види како тие се добиени од нашите играчи." Проширување во Гибралтар: договорот со Замок, понатаму се проширува Црвено Тигар Игри е стапало во Гибралтар, откако потпиша се занимава со Вилијам Хил, Gamesys и GVC во текот на изминатите 12 месеци. како да се извлечете како блек џек дилер.