конкретни покер за продажба на donedeal

рулет се прелива panier lave vaisselle артур мартин

Еден од најпознатите безпогрешен начин да се гарантира лоша среќа е да се јавите себе си среќен.На програмерите на Среќен Змеј, во Лас Вегас, Невада, hadn ' t научивме таа лекција, очигледно, и Азиски-образовна казино е осудена на пропаст од самиот почеток.Речиси две години по отворањето, хотел и казино местото се и официјално е мртов и ќе биде на аукција блок на крајот на октомври.Изградба на Среќен Змеј, која беше развиена од страна на Среќа Змеј Хотел и Казино, ДОО, заврши во декември 2016 година конкретни покер за продажба на donedeal. Тоа беше целосно тематските околу Азиската култура во обид да привлечат Азија коцкари, еден сегмент од пазарот што беше, според компанијата, малку застапено во Лас Вегас.Не е премногу долго по отворањето, казино се стрча во финансиски проблеми.Таа побара помош за извлекување од Невада, но на барање е одбиено.Таа потоа се сврте кон дополнителни инвеститори за да се обиде и да се најде некои од милиони во финансирање потребно за покривање на трошоците.И покрај обидите, местото никогаш не навистина се пресели во црно.Оваа минатото февруари, казино поднесе барање за стечај со помалку од една недела во изобилие пред да се соочи затварање.Само еден месец претходно, компанијата официјални лица потврдија дека се подготвува да ги затвори казино "привремено" па тоа би можело да биде reorganized.Сепак, на крајот shuttered своите врати и почна во потрага по потенцијални suitor.Последна шанса за некој да се купени тоа беше во крајот на септември, и, без примање една понуда, Среќа Змеј останува несреќен.Среќен Змеј беше изградена со цена од 160 милиони.Голем дел од средствата потекнува од Азија инвеститори, од кои многумина даде сè што имаше да казино во замена за постојан U рулет се прелива panier lave vaisselle aeg. жителство.Договорот беше дел од имигрантската виза програма која се доделува за жителство на одредени поединци во замена за големи финансиски инвестиции.Со казино иднината во чад, оние инвеститори—од кои некои имале инвестирани над 500,000 долари—може да биде од нивните пари и нивните Американски сон.Локацијата на банкрот местото е блиску до каде Genting група од Малезија е кажано да биде во предвид различни Азиски-врз основа казино рулет се прелива палета leroy мерлин. Genting е Установи Светот Лас Вегас е дизајниран да биде Кинески-тематските одморалиште и може да се додаде на Лас Вегас пејзаж како почетокот 2020 година рулет се прелива panier lave vaisselle артур мартин.
Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre цена проверете слот машина преземете.