Cosmo казино без депозит бонус

казино gran via мадрид ресторан

Coingaming.io, водечка платформа на услуги, која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin cryptocurrency решенија за iGaming сектор, денес најави дека тоа е прва лиценцирани Bitcoin само гејминг платформа да понуди Microgaming Quickfire игри.Интеграција со Quickfire, powered by Microgaming, обезбедува оператори кои ги користат Coingaming Bitcoin само казино платформа со пристап до над 400 игри, кои вклучуваат игри како Авалон II, Thunderstruck II, и брендирани содржина на наслови како The Dark Knight™, The Dark Knight Крева™ и Playboy™.Марк McGuinness, Комуникации Директор на Coingaming, објаснува: "Microgaming се лидери во обезбедувањето на првата класа софтвер и нивната сеопфатна и иновативни портфолио на казино игри е достапна на повеќе од 20 јазици. Coingaming е фокусиран на обезбедување на најдобрите гејмерски искуство за да брзо растечки Bitcoin казино играчот во заедницата.Нашиот договор со Quickfire, powered by Microgaming, ќе видиме Bitcasino.io нашиот најголем Б2Б партнер ќе живеат прво, кратко време проследено се нашата целосна мрежа на онлајн оператори овозможувајќи им на играчот пристап до најдобрите и најпознатите започнување на игри е можно cosmo казино без депозит бонус.
"Neill Whyte, Head of Product Канали, во Microgaming коментари: "Coingaming е добро почитуван кога станува збор за Bitcoin гејминг платформи и бела етикета услуги.Ние сме среќни дека тие се избрани Quickfire, powered by Microgaming, да се засили нивната казино игри offering cosmo онлајн казино мега moolah. By приклучи на Quickfire платформа, тие се покажуваат нивните проблеми да се обезбедување на своите клиенти со највисоко ниво на игри за забава." За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Coingaming.io Марк McGuinness Телефон: + 44 (0) 7970 150907, или e-mail: [email protected] Microgaming Press Office 01624 647777 [email protected] Медиуми Средства: Може да се симне од следниов линк За Coingaming.io: е водечка платформа на услуги, која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin крипто валута решенија за iGaming сектор cosmo казино без депозит бонус кодови. CoinGaming.io, сребрен член на Bitcoin, Фондацијата обезбедува целосно опремен бело-етикета казино платформа која е на располагање за да оператори ширум светот.Платформата вклучува голем спектар на казино слотови (700+), како и дилери во живо за маса и игри со коцки.Дилери во живо се достапни 24/7 и се пренесуваат од професионални студија користејќи најсовремена стриминг технологиите.Корисниците можат да поднесат и да ги повлече веднаш користење на Bitcoin и играч паричници се ажурирани во реално време. Kopikas Претпријатија г.о.о.има добиено одобрение за коцкање лиценца за спроведување на онлајн игри работење од страна на владата на црна Гора под Лиценцата# 0042 за веб-сајт BitCasino.io За Quickfire, powered by Microgaming Quickfire, powered by Microgaming, е извонредно разновиден, кавга слободен и уникатни гејмерски искуство за двете оператор и player.Погоден за сите игри клиенти, Quickfire нуди брза и лесна интеграција во било кој постоечки систем и ги опфаќа сите платформи вклучувајќи казино, покер, бинго, живеат дилер и мобилни.Покрај тоа, оператори може да изберете од огромна core пакетот од над 400 испробани и тестирани, премиум содржини докажано победниците, со бесплатен постојан квалитет на производот, новости, нови игри секој месец, и пристап до блокбастер слотови и лиценцирани производи, како што се Thunderstruck и Лара Крофт: Гроб Рајдер™.За Microgaming Microgaming развиено прв вистински онлајн казино во 1994 година.

Тоа се крши рекорди, кршење на нови простори и кршење на неговата назад во извршување на оригинални игри оттогаш.Инвеститорот на илјадници уникатни, жанр-дефинирање Казино, Мобилни, Покер, Бинго и Земјиште-базирани игри, Microgaming домаќин на најголемите прогресивна џекпот мрежа во светот.Своите производи вклучуваат Живеат Дилер, Sportsbook, Бизнис Решенија и Quickfire казино gran via мадрид ресторан. Microgaming е награда за победникот.Милионер создателот.Таткото на играчот заштита и одговорен игри.И преку Microgaming PlayItForward, тоа е столб на локалната заедница на Isle of Man.Чекор во Microgaming светот на microgaming.ко.велика британија.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино gran via мадрид на текст.