е harrah ' s казино отворена во chester pa

5 зборови поврзани со покер

Ние сме среќни да се здружат со Pacha, со право е признаено како најголем ноќен клуб бренд во светот, за реализација на крајната во меѓународни клубска искуства да Студио Градот и Поголема Кина", рече Лоренс Хо Yau на белите Дробови, ко-претседател и главен извршен директор на Melco Круна е harrah ' s казино отворена во chester pa. Оваа објава е уште еден чекор во нашата решеност да се прошири на одмор дестинација жалба на Макао," Г-дин Хо додаде.ddie Деканот, претседател и главен извршен директор на Pacha Њујорк, ќе биде задолжен за Pacha Макао.Лас Вегас ветеран, Лиам Дваер, е, исто така, се приклучи на проектот.Г-дин Дваер поминал 15 години како директор за операции во Светлосна Група, каде што тој помогна да се воспостави и развие клуб сцена дека Лас Вегас е познат по.elco Круна "акции нашата визија за да се донесе иновативни, светска класа забава искуства во регионот", рече Г-Дин е harrah ' s казино отворен 24 часа.
Pacha е меѓу најдобрите ноќен клуб бренд во светот, со заложба за квалитет е harrah ' s казино на boardwalk. Pacha Макао, без сомнение, ќе биде најмногу неверојатни ноќен клуб забава искуство Macau има да понуди," додаде тој.т Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија 2015 година да се одржи во CotaiExpo во Макао од Мај 19 до 21, еден од новите функции ќе биде Macau International Клубска Емисија (MICS).Настанот е наменет за поврзување на претприемачите во Макао и други делови на Азија и со оние во клубот и бар индустрија во најсовремена пазари и помогне казино фирми градат своите не-игри приходи. 5 зборови поврзани со покер.