кралската аце казино $100 без депозит бонус кодови

казина со покер соби се отвори во близина на мене

Affiliate програма на спортски обложувања оператор да бидат управувани од страна на Приходи Пристап со користење на компанијата софтвер.Монтреал, КК. 16 јуни 2016 – BetOlimp, Malta-врз основа на спортски и виртуелни обложување оператор, најави нивното партнерство со Приходи Пристап, водечки iGaming дигитален маркетинг и технологија на компанијата.Новиот BetOlimp affiliate програма ќе бидат управувани од страна на Приходи Пристап' тим на филијалата на менаџери користење на компанијата наградуваниот филијалата на софтвер за управување и комерцијален рекламите технологија.Лиценцирана од страна на Малта Игри Орган, BetOlimp нуди разновидност од обложувања options напојува од страна на нивните сопствени софтвер платформа.Играчите можат да се обложуваат на најновите спортски настани и, исто така, учествуваат во виртуелни обложување игри, вклучувајќи коњ и куче трки, кошарка и тенис.Сајтот е понудена во германски, руски, италијански и поедноставен Кинески, како и на англиски јазик да се поднесе жалба до поголем плеер база. BetOlimp, исто така, ќе се интегрираат на Microgaming-напојува казино во рамките на следниот месец.Овој прилог ќе им даде на играчите можност да се игра широк спектар на онлајн слотови и маса игри.Играчите можат да уживаат во BetOlimp е разновиден спектар на играчот промоции кои вклучуваат залог-појавување на бонус и пари назад и парични надвор бонуси.Брендот е, исто така, нуди секојдневно ја зголемува цената за Еуро 2016 година кралската аце казино $100 без депозит бонус кодови.
Соработници кои се приклучат на BetOlimp affiliate програма може да заработи помеѓу 20% и 35% приходите споделување врз основа на износот на Нови Депонирање на Сметките наведени во даден месец.Програмата е придвижуван од Данок на Пристапната платформа, која има освоено eGaming Преглед е Б2Б Награда за "Филијалата Софтвер" за последните четири години директно казина со покер соби се отвори. "Ние сме возбудени за лансирање на нашата affiliate програма со Приходи Пристап", рече Марк McGuinness, Главен Маркетинг Директор на BetOlimp. "Како нов обложување бренд, ние сме убедени дека Приходи Пристап' репутација и умешност, практично знаење во индустријата ќе им овозможи на нашата програма брзо да се добие на интензитет." Ваквата програма ќе бидат интегрирани со користење на Приходи Пристап' рекламите алатка и ќе бидат управувани од страна на компанијата тим од стручни филијалата менаџери.Да им помогне на филијали успее, BetOlimp има голем број на стекнување и задржување на средства во одредено место, како на видео во живо поток на Еврото обложување совети, дадена од страна на тим од експерти за обложување и спортски статистичарите казина со рулет во флорида. "Ние сме возбудени да се започне нашето партнерство со BetOlimp", рече Ники Senyard, основач и извршен ДИРЕКТОР на Приходи Пристап. "Како што тие имаат многу опции обложување и јазик придонеси, ние сме сигурни дека брендот ќе биде силен партнер за избор на соработници." За повеќе информации во врска со ваквата програма за лансирање, контактирајте го BetOlimp тим.За BetOlimp BetOlimp е името на брендот на Olimp Ltd е компанија која е лиценциран и регулирани од страна на Малта Игри Орган (MGA), Дозвола Број: MGA/CL2/1027/2014 година, Издава: 19/05/2015 казина со покер соби се отвори во близина на мене.

BetOlimp е Европски бренд на Olimp Bookmakers еден од најголемите bookmakers во Централна Азија, кои биле успешно оперативни за повеќе од десет години.Поддржан од страна на тим од искусни професионалци, BetOlimp работи со индустријата-водечките партнери со цел да се обезбедат нови, возбудливи и високо-квалитетни производи за своите клиенти.Денес, BetOlimp нуди голем спектар на спортски од традиционалните пазари на фудбалски и тениски преку повеќе неодамна основани производи, како што се esports и виртуелен спорт. BetOlimp е филозофија е да се стави на прв клиент, со обезбедување и овозможувајќи им на играчите да добијат добивки во најкус можен рок, без оглед на висината на износот, како и нудење на исклучително ефикасни услуги на клиентите тоа значи полна куќа во покер. BetOlimp Информации за Контакт, Означете McGuinness Главен Маркетинг Директор +44 7970 150907 [email protected] веб-Сајт: https://www.betolimp.com Филијалата пријавите страница: https://affiliates.betolimp.com/login.asp Facebook Twitter Скопје За Приходи Пристап со седиште во Монтреал, Канада, и со канцеларии во Ванкувер, велика БРИТАНИЈА и Австралија, Приходи Пристап е технологија и дигитален маркетинг агенција сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи ги и традиционалните iGaming, друштвени игри, земја-базирани казина и онлајн тргување (Девизен курс, Бинарни Опции).Преку наградуваниот софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на перформанси маркетинг кампањи низ сите стекнување канали.Како дел од континуираната на софтвер и услуги, иновации, Приходи Пристап материјали заштитен рекламите технологија, мобилни следење и дигитален маркетинг услуга портфолио, вклучувајќи SEO, платени за пребарување, социјални медиуми, веб-дизајнот и содржината на маркетинг.Приходи Пристап е водечки провајдер на филијалата маркетинг услуги, проширува своите филијалата мрежа се состои над 25,000 филијали низ сите игри verticals.Приходи Пристап партнери вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, Близнак Spires, PKR и Совршенство.Неодамнешното проширување во американскиот пазар, го видел покрај тоа на Њу Џерси е Betfair Казино и Borgata Хотел Казино и Спа.Контакт Информации Приходи Пристап Притиснете Соба +1-514-849-8595 Веб-страница: www.incomeaccess.com e-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кој сака да се каже на англиски јазик слот.