казина со покер соби се отвори во близина на мене

кој сака да се каже во свет слот

Во провинцијата од Севиља, само казино во моментов работа е Aljarafe Гран Казино.Ова место неодамна беше купена од страна на Адмирал Казина, подружница на Novomatic Група.Адмирал Казина е работа да се прошири во пазарот на Шпанија, а ова последниве стекнување заедно со отворањето на Казино Адмирал Сан Непријателските во Cadiz, е да им помогне на компанијата да работат на нивно проширување стратегија во оваа област.Адмирал Казина се очекува да се инвестира значително во место да се создаде убава мешавина на игри, храна и забава.Адмирал Казино Управниот Директор, Манфред Schartner, истакна дека врвен приоритет на групата е задоволството на клиентите казина со покер соби се отвори во близина на мене. Novomatic Игри Шпанија Управниот Директор, Бернард Teuchmann, изјави дека Novomatic Група е посветена на користење на локални ресурси за инвестиции.Цели вклучуваат промовирање на вработување на локално ниво, и со користење на инвестиции за влијанието на локалната област тоа значи полна куќа во покер. Novomatic, основана во 1980 година, е еден од главните онлајн игра услуги, како и. кој сака да се каже на англиски јазик слот.