како казина профит од покер

френк казино нешто од мене zip албум преземете

Lottoland Решенија е задоволство да го објави ексклузивна лото обложување договор со Playtech BGT Спорт (PBS), водечки снабдувач на omni-канал спортски обложувања технологија.По успешното лансирање на Lottoland Решенија' клуч на рака Б2Б лото обложување услуга, шемата за фармацевтски бенефиции ќе стане првата продажба на мало на услуги за да ги испорача Lottoland е џекпот лото обложување производи на нивната само-услуга обложување терминали наоѓа во licenced обложување продавници.Клиенти на илјадници велика БРИТАНИЈА обложување продавници содржат PBS терминали ќе бидат во можност да се одржи влогови на исходот на голем број на идни меѓународни lottos, за шанса да победи огромни джакпот како казина профит од покер.
Lottoland има мало со портфолио од 15+ производи и карта на иновацијата се спроведува и понатаму да расте жанрот.Со джакпот се гарантира со Lottoland е заштитен управување со ризик, вклучувајќи ги и нивните Осигурување Поврзани Безбедност, земјата врз основа на вложување продавница партнери на Playtech BGT Спортови се најновите компании да бидат во можност да имаат корист од Lottoland е уникатен и докажани лото обложување решенија кои се исплатени €250 милиони евра на лото обложување на победниците.Џон Pettit на Playtech BGT Спорт, рече: "Оваа ексклузивна дистрибуција договор со Lottoland ни овозможува да се додадете еден поширок спектар на лото обложување на производи со поголема џекпот исплати на нашите постоечки броеви портфолио – давајќи им на нашите клиенти понатаму избор. Bookmakers се понудени влогови на lottos за години како дел од нивните Броеви обложување портфолио и тоа е популарен на нашиот терминали за некое време сега, но ние веруваме дека иновации и услуги на клиентите дадени од страна на ова партнерство ќе не однесе чекор понатаму да стане one-stop shop за сите обложување оператори и bookmakers." Lottoland Решенија Директор Мајкл Талижка рече: "Нашите џекпот лото обложување производи се популарни во цела низа на пазари и клиенти – ние сме возбудени за да биде обезбедување на овие производи да Playtech BGT Спорт за своите клиенти на мало. PBS се во првите редови на иновациите во секторот и нашата лото обложување ќе биде многу популарен во прилог на нивната само-услуга обложување терминали." За било какви медиуми информации, ве молиме контактирајте Лаура Пирсон, Раководител на Корпоративни Работи во Lottoland на [email protected] или врз 00 44 7818110616 За Playtech BGT Спорт: Playtech е лидер на пазарот во коцкање и тргување финансиски индустрии.Основана во 1999 година и се наоѓа на Главниот Пазар на Лондонската Берза, Playtech има повеќе од 5,000 вработени во 17 земји. Playtech е коцкање индустрија водечки софтвер и услуги снабдувач со повеќе од 140 licensees на глобално ниво, вклучувајќи многу од светските водечки регулирани онлајн, мало и мобилни оператори, земја-врз основа казино групи, владата спонзорирани субјекти, како што се игри на среќа, и отворање на нови членки операции во ново-регулирани пазари.Својот бизнис интелигенција-управувано коцкање софтвер нуди вклучува казино, во живо казино, бинго, покер и спортски обложувања како казина заработат пари на texas holdem. Playtech BGT Спорт ("PBS") е Playtech е спортски обложувања поделба, со седиште во Никозија со повеќе од 600 вработени низ 6 различни бизнис центри.

PBS е на услуги на пазарот водечки Авто Сервис Обложување Терминали производ со над 26,000 терминали доставени до мало оператори во велика БРИТАНИЈА и меѓународно ниво, како и дигитална спортски обложувања платформи и кориснички интерфејси за многу големи онлајн licensees.За понатамошни информации, www.playtech.com или контакт: Playtech Саладин c/o Buchanan Комуникации Џејмс Њуман, Раководител за Односи со Инвеститорите +44 (0)1624 645954 За Lottoland Решенија: Lottoland Решенија нуди оператори шанса да се интегрираат на лото обложување вертикална до нивното портфолио, содржи над 30 различни лото обложување производи.Операторите може да започне новата лото обложување вертикална кој апелира до голем играч база, стари и нови, нудејќи им шанса да се обложи да победат најголемите награди во онлајн игри на среќа како казина програма слот машини. Lottoland Решенија' новиот клуч на рака Б2Б лото обложување услуга може да биде брзо и лесно да се интегрира со оператор е постоечки обложување & гејминг платформа.Контактирајте не денес за повеќе информации за да го отклучи потенцијалот на лото обложување.Тоа е време да ги споделите вашите играчи сон поголем!За информации во врска со Lottoland Решенија ве молиме контактирајте: Lottoland Решенија партнерство тимот на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre френк казино нешто од мене zip албум преземете.