волшебникот на шансите џокер покер

online slots that accept paypal

Bookies се држи надвор за херој во Betfred Злато Чаша ова попладне да се избегне trouncing од punters.Голема Долар е, добитник на здивот Светот Пречка, цената на bookmakers голема и ако Kauto Ѕвезда или Долг Рок се напише друга страница во дербито на историјата на книгата, bet-кандидати кога се работи ќе бидат оставени да лижат нивните рани.Голема Долар е pipping Voler Ла Vedette во финалето ограда цена на bookies скапо со Paddy Power сам губи £3 милиони евра за слободни облози се враќа и милионите кои сакаше да го врати Пол Nicholls обучени коњ.Расположението меѓу bookies беше сумирано и на Sportingbet е официјален Twitter feed.Видете ако можете да се открие навестување на сарказам! "Денес е брутална ден.Бевме најдобри цена на Голема Долар е за неколку МЕСЕЦИ и легендата направено ни се добро и правилно.Канцеларија во солзи.Добра ноќ x," тој рече.Друг што го зеде bookies за фер малку беше Ryanair Потера, каде што во голема мера падна Реката Театар победи.Вилијам Хил беше донесена коњ за на 11-2 на raceday и Кит McDonnell, поранешен Bodog Европа управниот директор, испратила: "Bookies зачукуваше вчера со големи долари и Ryanair победник #совети." Во услови на ден напред веќе постојат некои во сигурни расположение волшебникот на шансите џокер покер.

Sportingbet раководител на медиумите Рас Wiseman беше еден од денес е почетокот на risers – или тоа или тој се повлече сите nighter – и вети "ова е денот кој ќе го стави punters цврсто назад во своето место." Корални портпаролот на Симон Клер признал компанијата имаше "одвратно" на ден три на фестивалот и "ејџ-стар натпреварот" меѓу bookies и punters "е во рамнотежа" и "да не одат ниту начин".Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre волшебникот на шансите слободни слотови.