можете да двоен поделени во blackjack

како да се чипови на texas holdem poker

Научни Игри најави дека тоа го прошири својот онлајн игри партнерство со BetMGM во НАС.Добавувачот рече проширување на нејзиното партнерство со MGM Места Меѓународни и GVC Стопанства заеднички потфат оператор, ќе вклучуваат BetMGM е поврзана брендови.Како дел од договорот, BetMGM ќе извршува Научни Игри' OpenGaming suite, која ги вклучува Отвори Гејмерски Систем, кој во себе ги вградува во куќата на содржината и на трети лица игри.Операторот исто така, ќе имаат пристап до играчот ангажман алатки и џекпот карактеристики, да се помогне да ја зголеми својата онлајн нудат можете да двоен поделени во blackjack. BetMGM сега нуди OpenGaming suite во Њу Џерси, со продолжен договор отворајќи го патот за потенцијалните експанзија во Пенсилванија и повеќе држави во САД можете да двоен надолу на 21 во блекџек.
SVP, Игри, Дигитални за Научни Игри, Дилан Slaney, рече: "Проширување на нашите добро да се воспостави партнерство со BetMGM е знак на нашата посветеност да НИ онлајн игри на пазарот и успешна соработка помеѓу нашите компании како да се чипови на големи риби казино. "Работата нашите екипи имаат преземено за да се воспостави OpenGaming како се оди на забава платформа е втор на ништо и ние сме во потрага напред за да работи со BetMGM тим како што се прошири низ НАС." BetMGM Игри ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Матеј Sunderland, додаде: "Ова се надоврзува и на добро воспоставена на партнерство, и Научни Игри ќе продолжи да биде клуч онлајн игри партнер за нас како ние се прошири нашите оперативни постигне во годините што доаѓаат." како да се чипови на texas holdem poker.