што е најголемиот казино во калифорнија

покер главниот les плус форте

Водечки оператор оди во живо со ReelNRG е слот портфолио Лондон, 16 октомври 2017: игра Казино развој на компанијата ReelNRG има потпишано и ознака за земја договор да се интегрираат своите расте портфолио на содржини со BetVictor.Олеснета преку ReelNRG е партнерство со меѓународна платформа решенија на услуги GAMEIOM, договорот ќе се види иницијална интеграција на популарни наслови Божица на Азија и Шангај Respin.Двете игри ќе одат да живеат во Азија, пред да се стркала низ велика БРИТАНИЈА и Европа подоцна оваа година, со обем да се прошири и да нудат повеќе ReelNRG титули во иднина.Калвин Кент, извршен ДИРЕКТОР на ReelNRG, рече: "Ние сме навистина возбудени што имаат потпишано договор за да се интегрираат нашите водечки слот титули со операторот како големи и почитуван како BetVictor.Ова партнерство го нагласува напредокот што го направиле и нашата посветеност на континуирана експанзија низ целиот свет што е најголемиот казино во калифорнија. "Доставување на уникатен и извонредно онлајн казино искуство е приоритет за ReelNRG, и ние со нетрпение очекуваме да работат тесно со BetVictor како што продолжи да расте на нашиот дофат." Основана во 2015 година од страна на Калвин Кент и Амит Majumdar, ReelNRG е брзо-растечка услуги на гејминг индустријата, со акцент на ангажирање на играчи со одлична аудиовизуелни игри искуства.Нивните игри е постојано популарна со играчите и профитабилни за операторите во регулирани пазари ширум светот.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 020 3586 8257 или [email protected] За ReelNRG ReelNRG е казино игра за развој на компанијата кои се стреми кон обезбедување на високо квалитетни slots казино со седиште во Лондон, Англија.Добавувачот зема гордост во производство на игри кои се вклучат своите играчи со одлична аудио и визуелни игри искуства.Фирмата има направено голем успех, бидејќи тоа почнува и секогаш ќе остане посветена на развивање на возбудливи нови иновативни игри содржина што е најголемиот казино во aruba. ReelNRG ветување, да дава профитабилни игри кои ги исполнуваат својата "клиентот' очекувања, како и висока забава вредност за своите играчи.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre што е најголемиот казино во колорадо.