премиерот rib ресторан во мериленд во живо казино

моторни град казино базен

Добар полицаец, Badui copAs на crackdown на интернет коцкање компании продолжува во Кина, тука е статија преведена од оригиналното дело за ifeng.com кој беше објавен неодамна.Онлајн коцкање веб-сајт Baidu објави извинување по апсењето на двајца вработени обвинет за нелегално организирање на ОПТИМИЗАЦИЈА за компанијата.Интернет фирма Baidu apologises за ОПТИМИЗАЦИЈА на вработените небрежност 12 јули 2010 ФИФА Светско Првенство гледа Baidu хит на наслови повторно по две на фирмата вработени беа уапсени за обезбедување на ОПТИМИЗАЦИЈА за веб-страница коцкање.Овој случај избрана во Топ 10 случаи на онлајн коцкање clampdown.Како да се поврзе на коцкање веб-сајт со "Baidu ОПТИМИЗАЦИЈА"?Владата рече дека кога полицијата истражува случај на "777 вистински казино", тие откриле дека Г-дин Ванг [на веб-страница коцкање е сопственик] имаше пренесува големи суми на пари во банка сметки на двајца членови на персоналот.Веб-сајтот на сопственикот тврди дека пари за реклами плаќање на таксата за Baidu, и не ОПТИМИЗАЦИЈА се враќа.Полицијата, во меѓувреме, allege дека две лица започна [ОПТИМИЗАЦИЈА] бизнис во 2009 година, пренесување на коцкање ОПТИМИЗАЦИЈА на бизнис од Гуангжу на нивната компанија, како и унапредување Baidu.Тие пар се вели дека примиле враќа примените 100,000 ЈЕНИ, и 450,000 ЈЕНИ, односно од веб-сајтот на сопственикот.Во јули 11, 2010 Baidu објави следново соопштение: Овој случај е резултат на однесувањето на две лица, а ние сме многу жал што членовите на нашите вработени повредени националниот закон премиерот rib ресторан во мериленд во живо казино.

Baidu е секогаш да се почитуваат од земјата на законите и прописите и ние силно се спротивставуваат на однесување на оние кои го користат интернетот за да се вклучат во криминални активности.ОПТИМИЗАЦИЈА на специјалисти: 600,000 ЈЕНИ плати-надвор, голема работа за Baidu "Секс, дрога, коцкање" се кривични интернет пребарувања забрането од страна на нашата влада.Обично, големи зделки ќе бидат испитани од страна на друштвото за управување, но Baidu членови на персоналот беше на промоцијата на коцкање сајт, бидејќи на награди биле толку високи, така и поради тоа што тие би можеле да expolit disorganisation во внатрешното управување на компанијата.Ако сте прв пат регистрирани купувачи на Baidu, ќе мора да плаќаат 5,600 ЈЕНИ, како прв депозит до 5.000 MB на кој се депонирани однапред; 600 на која е цената на услугата.Откако се нагоре и трчање, клиентот може да ги избере клучен збор план од себе.Кога searcher кликне на cutomer е промоција линк, Baidu добива пари од однапред депозит.Секој клик цена е така определено со клиентот, па ако корисникот формулира повисока цена, Baidu заработува повеќе пари по клик.На јавната безбедност министерството најави дека досега тоа е веќе блокиран 1,461 коцкање сајтови.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre премиерот rib ресторан мериленд во живо казино.