кралицата на покер валенсија

казино во близина на бруклин центар mn

Првиот бран на приклучат програми присутни AffiliateCon Софија 2020 година е објавен, со индустриски гиганти Bet365 и Kindred Група потврдува своето место во годишниот шоу.Почитувани играчи како што се ComeOn, исто така, ќе биде изложена на конференцијата, што се одржа во Софија Настан Центар во Бугарија од 12 до 13 Мај 2020 година.Шоуто е еден од премиер настани на филијалата игри календар и следната година се одбележува својот трети издание.Многу успешни и брзо-растечки филијали Karamba и 7Stars Партнери ќе биде на настанот во Мај, како ќе се возбудливи, и доаѓаат брендови како што се Cashi Mashi кралицата на покер валенсија. AffiliateCon Софија нуди можност да се сретне со води и зголемувањето на компании од цела Европа, да гради нови односи и зајакнување на постојните партнерства.На конференцијата дава два дена на образовни говори испреплетени со жива забава и една вечер партија за целосно искуство.Минатата година звучници вклучуваат Јанис Kranitis, Индустрија Менаџер во Google; Сенф Дигитални Основач Ален Тарнер; и SEO експерти Станислав Димитров, Gennadiy Vorobyov, Lyubomir Popov и Никола Minkov.Кликнете тука за да ја посетите на конференции веб-сајт и да дознаете повеќе за она што се нудат во AffiliateCon Софија 2020 година. ревијалниот казино театар geneve.