нов зеланд онлајн казино слободен врти

зелена долина на ранч покер соба

32Red е iPhone Стан е жешка точка во текот на празниците и изведена, па и дека компанијата направи некои клучни за спонзорство, вклучувајќи и една со Северна Трки.Тоа е факт, 32Red како компанија, врши исклучително добро во 2010 година и сега тие се предвидат нивните финансиски резултати може да се направи повеќе отколку само назад за нив.Компанијата подобрување на задржување на клиенти со активно казино играчи зголемувањето на 23% од 2009 година нов зеланд онлајн казино слободен врти.

Покрај тоа, казино играч принос се зголеми на г 479 по играч во споредба со г 458 во 2009 година зелена долина на ранч казино театар. Компанијата рече силна тргување претставата е исто така, најверојатно, да се види компанијата испорача профит кои се понапред од тековните пазарни очекувања за 2010 година. Компанијата е сега, исто така, што го прави јасно дека тие не се одгледува недвижен корени во велика БРИТАНИЈА, и тие се во потрага по нови пазари зелена долина на ранч покер турнири. 32Red извршен ДИРЕКТОР, Ед Ware рече: "силна 2010 перформанси е особено пријатно во време на континуираната економска несигурност во нашиот примарниот пазар, велика БРИТАНИЈА." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre зелена долина на ранч покер соба.