роден да се прошетаат блек џек били

како многу хитови се дозволени во blackjack

Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија организаторите го најави дека на годишниот саем и конференција во Макао ќе бидат одложени.Поради coronavirus појава, настанот сега ќе се одржи во декември, наместо во јули.Промени на G2E Азија: индустријата настан требаше да се одржи од 19 Мај преку 21.Таа потоа беше преименуван во јули 28 до 30 се должи на вирус.Сега, организаторите се чувствуваат важно е да им помогнам назад случај дури и подалеку.Тоа сега ќе се одржи од 1 декември до 3.Во денешната најава од покаже промотори, тоа беше направено познато дека промената е направена поради продолжение патнички и трговски ограничувања.Тоа требаше да биде невозможно да се биде домаќин на настанот од страна на јули.Според извор.. роден да се прошетаат блек џек били.

Покаже промотори изјави дека беше тешка одлука да се одложи настанот, по втор пат.Промената е направена по консултација се одржа со клиентите на настанот и Макао владата, по продолжение следење на глобалната здравствена криза.Притисни за Одложувањето: објавувањето доаѓа само неколку недели по еден Британски казино игра и технологија на компанијата испрати порака до G2E Азија организаторите дека настанот треба да биде одложена на товар де надополнување на казино монтреал. TCSJohnHuxley откри и нивниот став на јавноста и побара од организаторите за промени поради пандемија.Цврсто верува дека неколку оператори надвор од Макао ќе бидете во можност да присуствуваат на настанот поради патување предизвици.Извршниот Претседател на компанијата, Tristan Sjoberg, коментираше дека да се оди напред со покаже тоа ќе биде 'смешен комбинација на чиста глупост и корпоративни profiteering'.Компанијата ги охрабри другите изложувачи и индустриски професионалци да се залага за шоуто да биде преместена. како многу хитови може да ве однесе во blackjack.