колку слотови на крт езеро казино

најдобри во слот амблем maplestory

Будимпешта – 13 септември 2018 – тимот На Европското Игри Медиумите и Настан се чест да објавиме Игра ' n Оди како Вмрежување Пауза за Ручек Спонзори на третото издание на Централна и Источна европа Игри Конференција и Награди, што ќе се одржи на 25 септември во Ritz-Карлтон Будимпешта.РЕГИСТРИРАЈТЕ се ТУКА, да се има корист од ексклузивен медиумски партнер попуст од 15% за вашиот билет(s).Бидете сигурни дека ќе се користи "CEEGC2018" промо код кога се регистрираат.Агендата на настанот ќе функција интересни панел дискусијата која се фокусира на двата оператори и даватели на услуги.Ви благодариме за Игра ' n Оди, настанот ќе биде од корист на луксузни вмрежување паузи и специјални мрежи вклучена ручек.Игра ' n Одете е компанија која од своето основање во 2005 година, се етаблира како доверлив инвеститорот на иновативни игри за некои од индустријата е најдобро-познато казино брендови; успешно обезбедување на врвен квалитет на игри низ сервер-базиран, интернет и мобилни канали.Тие овозможуваат не само забава, низ сите казино канали, но исто така и исклучителни back-office алатки како што се нивната OMNY и Казино Платформи за да им овозможи на брендовите да се управува, извештај за и да ги развијат своите мулти-канал бизниси лесно и ефикасно.Нивната индустрија знаење и експертиза доведе нив да стане наградуван глобалната лице во казино на пазарот, може да ги задоволи барањата на водечките брендови во индустријата.Официјалната агенда на конференцијата изгледа на следниот начин: Хорус Сесија – Одговорен Коцкање, АМЛ и Натпревар-одредување на Потврдени говорници: Ray Вилсон (Анти-Перење Пари Global Solutions Ltd), Bahar Alaeddini (Харис Hagan), Франческо Baranca (Federbet), Џек Symons (gamban), Никос Roumnakis (EOGL) Модерирани од страна на: Дан Iliovici (Rombet) се Фокусира на Источна Европа – Романија, Бугарија, Белорусија Потврди јазик: Георги Димитров (EGT), Kirill Laptev (Sorainen Белорусија), Cosmina Simion (NNDKP) Модерирани од страна на: Џо Ewens (GamblingCompliance) Иновации Разговори – Еволуцијата на технологијата vs Коцкање Регулатори Потврди говорници: Joakim Renman (Скаут Игри Група), Јенс Bader (MuchBetter), Adriaan Работ (BetterBetting), Доменико Mazzola (Altenar), Марио Ovcharov (UltraPlay) Модерирани од страна на: проф колку слотови на крт езеро казино. д-Р Јосиф Borg (ПОТ Партнери) Иновации Разговори – Употреба на ПИ (Вештачка Интелигенција) во коцкање и плаќања Потврди говорници: Михил ван дер Burgh (Acapture), Себастијан Meitz (Игри 5.0) Модерирани од страна на: Mihnea Павле Попеску-Grisogono (Казино Живот, а и Бизнис, Списание) IMGL MasterClass™ – американскиот Пазар – Златна Треска или Спротивно на Европските Операции Потврди говорници: Morten Ronde (дански Онлајн Коцкање Асоцијација), Јака Repansek (RePublis г.о.о.), Quirino Mancini (Tonucci & Партнери), Џереми Kleiman (Њу Џерси закон фирма на Saiber ДОО), Андреј Cochrane (SBTech) Модерирани од страна на: проф најдобри во слот enchantments minecraft. д-Р Joerg Hofmann (MELCHERS Закон) се Фокусира на Централна Европа – Словачка, чешка, Унгарија, Полска Потврди говорници: Bartosz Andruszaniec (ПОТ Партнери), Gabor Helembai (Птица&Птица), Štefan Švec (Playtech), Јан Rehola (PS Правни) и Умерено со: проф најдобри во слот enchants непријателските. д-Р Роберт Skalina (ПОТ Партнери) CEEG Церемонијата на доделување Награди на Вечерта – Доцна во Ноќта – Службен Вмрежување Партија Можете да ја видите целосната агенда на CEEGC 2018 на следниот линк се РЕГИСТРИРАТЕ ТУКА, да се има корист од ексклузивен медиумски партнер попуст од 15% за вашиот билет(s).Бидете сигурни дека ќе се користи "CEEGC2018" промо код кога се регистрираат.За организаторот, Европската Игри Медиумите и Настани (порано EEGMedia/EEGEvents) Европската Игри Медиумите и Настани е водечки медиуми и бутик настан организаторот компанија во Европа и произведува истакнати конференции во регионов, како што се: живеат настани/конференција поделба е задолжен за организирање на бутик стил извршен игри настани кои се фокусираат на донесувањето на внатрешни информации од врвот игри експерти во Европската Унија и пошироко.На кратко, тие ги покриваат повеќето делови на Европа со меѓународните настани на кои им служат на локалната и глобалната индустрија, се оптимизира вмрежување, можности и донесе најжешките теми во опсегот.Настанот дестинации во 2019 ќе вклучуваат понатамошно проширување на компанијата во нивната потрага да влезат во Западно-Европски регион и да донесе својата експертиза за да се произведе локални игри настани.За повеќе детали во врска со календарот, агенди и локации, посета на Телевизија Настани/Конференции дел на europeangaming.еу Се најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри во слот амблем maplestory.