она што е улица во рулет

кога не слот машини погоди повеќето

Ladbrokes може да биде една од земјата, што доведува bookmakers но во моментов тие се издаваат со персоналот како добиток во нозете и устата појава.Уште 263 работни места биле изгубени во најновите цена-сечење вежба, по затворањето на канцелариите во Лондон.Ние се сомневаат таму ќе биде Божиќ партија во Гибралтар оваа година.Прочитајте за... Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ...и победникот на Totesport Филијали guitar hero Првенство е Хозе Местре на EducaPoker!Во петокот во Лондон Филијалата Конференција на делегатите наредени на Totesport Филијали параван за нивните шанса да стане ultimate guitar hero Шампион во iGaming филијалата индустрија земјиште.По импресивен ден на конкуренцијата на петок, полу-финалистите Хозе Местре наспроти Џејмс Малку и Felicity Vowles наспроти Аруша Iqba се бореше со тоа надвор и топ гол Местре и Vowles отиде од глава до глава за финалето.Тоа беше многу блиску натпревар, но на крајот Местре беше крунисан шампион и беше награден со неговата сопствена Wii и guitar hero пакет она што е улица во рулет. "Јас само се надевам дека може да се вклопат оваа награда во мојот куфер!" се пошегува многу возбуден Местре во интервјуто со CalvinAyre.com директно по неговата победа кога не слот машини се отвори врати во илиноис. Congrats за добро заслужена победа од Местре и да се види како вас, вашиот колега, вашиот пријател и/или вашиот непријател постигна во конкуренција, се чувствуваат слободни да пребарувате низ сите резултати подолу кога не слот машини хит джакпот. ROCK ON!Ден 1 Кандидати: Cjay Andrews: 88114 (не присуствуваат на ден 2 на LAC) Хозе Местре: 84014 Џејмс Малку: 78813 Niall О'Gribin: 78087 Конрад Paruck: 77795 Ричард Wienburg: 76823 Јоханес Schifer: 74829 Kasper Kjeldsen: 74354 Џош Cartu: 71061 Марк Gentry: 69336 Дејвид Worsley: 65756 Нил Робертс: 65425 Рој Марфи: 64785 Мајко Salo: 62219 Дом Hodgson: 61319 Gianluca: 59613 Бенџамин Jax: 58731 Иан O'Farrell: 57823 Хенри Pemberton: 56889 Марк Klein: 55497 Том Zakheym: 53336 Бен Смит: 49562 Едвард Squires: 47967 Јован Copeland: 45666 Дејвид Cartu: 45152 Mariane Xuerof: 44866 Истрча Amiran: 43411 Iain Wilcox Има: 42723 Felicity Vowles: 41644 Аруша Iqbal: 41620 Карен Bray: 40457 Дан Wienburg: 39687 Hawley Shipilo: 38691 Стивен Џејмс: 36458 Рентабилност Rintzley: 36314 Мајк Elaff: 33980 Мајк Џонс: 32554 Џејмс Хит: 30708 Џош Heaton: 28669 Tumer Sussun: 23277 Alessandra Бруно: 23100 Хелен Рос: 22685 Gian Perrtni: 21204 Барнаба Nayr: 20339 Дан Hurley: 17527 Полу Финалисти: Хозе Местре наспроти Џејмс Малку Felicity Vowles наспроти Аруша Iqba Финалисти: Хозе Местре наспроти Felicity Vowles guitar hero ШАМПИОН!Хозе Местре Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога не слот машини погоди повеќето.