Cityu рег временски слот (time slot

онлајн казино вистински пари без депозит

Во среда (15 ноември, 2017: IWG – светски лидер во обезбедување на интернет, инстант победи игри – најави лансирањето на Големи Пари Slingo Бонус, најновите прилог на својата пионерска Големи Пари Slingo серија на инстант победи игри, кои биле лиценцирани од Игри Сфери.Нудејќи возбудлива комбинација на слотови и бинго, Големи Пари Slingo Бонус комбинира £250,000 џекпот со ангажирање слободен врти режим.Иновативни бонус функција дава играчи можност да ловат за најголемите победи, и избави пет клучеви кои, ако се собираат, се отклучи Super Вртењето на Тркалото бонус круг со гарантира награда до £250 cityu рег временски слот (time slot. Големи Пари Slingo Бонус доаѓа после објавувањето на IWG е земјата кршење Големи Пари Slingo производ во 2016 година cityu рег временски слот (time slot.

Леон Томас, Главен Комерцијален Директор на IWG, рече: "Slingo брзо да стане еден од најпопуларните онлајн игри на светот, а ние сме многу возбудени за да биде лансирањето Големи Пари Slingo Бонус на двете лотарија и комерцијални сектори. "Работевме заедно со Игри Сфери за голем број на години и ние сме возбудени за да биде лансирањето на друг Slingo игра онлајн казино добрите и лошите страни. "Инстант победи вертикална продолжува да расте брзо, и ние ќе се потпишување на големи се занимава со голем број на водечки оператори, кои го виделе вредност која игри како Големи Пари Slingo Бонус може да се донесе, во текот на наредните недели и месеци." Патрик Southon на Игри Сфери, додаде: "IWG се лидери на пазарот кога станува збор за размена на инстант победи содржина и ние сме секогаш среќни да се лиценца нашите игри да квалитетни добавувачи како нив онлајн казино вистински пари без депозит. "Популарноста на Slingo не покажува знаци на забавување и ние сме сигурни дека Големите Пари Slingo Бонус ќе биде уште еден голем успех во инстант победи на пазарот." Ослободување на Големи Пари Slingo Бонус следи Март 2017 лансирањето на Парични Buster Кули, додека услуги потпишан договор за снабдување на целиот портфолио на производот да Pariplay во септември 2017. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн казино промоции без депозит бонус.