Nicht mehr in казино gehen

слот машини на mardi gras казино

Кина планира да се олабави ограничувања на пакет тур оператори превезуваат копното на туристите за да дестинации во Јужна Кореја, потенцијално нуди имаа итна потреба од зголемување на полуостровот е странец-само казино на пазарот.Во вторникот, Ројтерс објави дека Кина се одлучил да се дозволи туристички агенции за да продолжите со резервацијата пакет тури до Јужна кореја градови од аеродромите во Пекинг и Shandong.Други Кинески градови се очекува да бидат додадени на оваа листа во краток ред.Кина воведоа ќебе забрана за групни патувања во Јужна Кореја по вториот земјата поранешната влада одобри употреба на дополнителни НИ анти-ракетен проектил системи минатата година.Некои региони на Јужна Кореја, како и казино-тешка Jeju остров, имаше потпира на Кина за над 80% од нивните влезни туристи, но со ова лето Jeju зафатнина на Кинески туристи падна речиси 90%, што резултира со слични намалувања во казино игри приходи.На изборот на новиот јужнокорејската влада во Мај видов scrapping на понатамошно проектили планови за распоредување и други дипломатски напори за решавање на ќор-сокак меѓу двете земји.И додека вторник вестите ќе бидат пречекани во Јужна Кореја, тоа не е целосно без hitches.За време се, Кина е само давање на над-the-counter пакет турнеја продажба, што значи нема онлајн продажба, чартер летовите или патувања.Исто така, пакет тури не може да се вклучи ќе престане во било бизниси управувани од страна на Јужна кореја кооперација Lotte Група, која е во сопственост на земјиштето на кое дополнителни НИ проектили беа да бидат распоредени.Додека вести даде пад на цената на акциите на јужнокорејската казино оператор Рај Co Ltd, својот ривал Гранд Кореја Одмор (GKL) не може да се види на исти бенефиции nicht mehr in казино gehen. GKL Седумте Среќа Казино бренд вклучува Busan местото што работи надвор од Lotte Група Busan Lotte Хотел.Тоа е јасно само како вторник вестите се вклопува со Кина Национални Туристички Администрација неодамнешната најава дека пакетот тур оператори беа забранети од организирање на патувања кои се вклучени ќе престане во меѓународни коцкање места.Како и секогаш, парсирање на Кинеската влада за намерите од неговите изјави во јавноста останува нешто од коцка.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најубавиот казино во државата вашингтон.