земја со најголем коцкање го оценувате

цената на обоени покер чипови

Сиднеј, 21 февруари 2018 – Специјалист слотови инвеститорот Молња Кутија има потпишано вкрстено лиценцирање се справи со Американските земјиште базирани на снабдувачот Неверојатна Технологии за да додадете возбудлива нова функција на една од нејзините најпопуларни игри.Астро Мачка, Азија-тематските, 5-ролна, 1296 начини слот, има докажано да биде голем хит во U земја со најголем коцкање го оценувате.

земјиште базирани на казина, како и привлекување армија на фанови откако се случува на интернет во Европа.Во G2E во Лас Вегас во октомври минатата година, тој беше зголеми со Неверојатна Технологии " патентираните Небото Тркала® функција за создавање на "Астро Мачка Делукс" и привлече понатамошен успех на казино подот.Сега со овој нов договор, Астро Мачка Делукс ќе бидат ставени на располагање за да Молња Кутија е клиенти во онлајн вистински пари игри и социјална казино.Возбудлив функција е активен кога 5 Небото Тркала симболи се појави во рамките на ReelFecta ролна, поставување на огромен тркала над нив се врти.Играчи, тогаш може да победи на Џекпот, влез во Астро Мачка Бонус, или кредитна награда.Кредит награда е придружена со секундарни спин на мал внатрешното тркало за можност да се победи на кредитен мултипликатор до 5x, или respin на гигант Небото Тркала.Петар Causley, Молња Кутија е Управниот Директор и Ко-Основач, рече новиот соработка дополнително би solidify Молња Кутија е посветеност за вистински мулти-канал нуди, како тие со нетрпение да донесе најдобри игри идеи на интернет од други verticals и географски пазари.Тој додаде: "Ние сме навистина среќни да имаат бидат ставени во тим-up со Неверојатна Технологии за Астро Мачка Делукс, која е возбудлива фузија на слот IP countrylink возови од казино до сиднеј. "Оригиналната игра е вистински хит во одборот и Делукс верзија покажа некои ѕвездени почетокот на перформанси во САД од нејзиното стартување на крајот на минатата година.Ние сме убедени дека новата игра, исто така ќе ја испорача сличен успех за нашите онлајн оперативни партнери." Дан Schrementi, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Игри за Продажба и Маркетинг во Неверојатна Технологии, рече: "оригиналниот Астро Мачка е докажано изведувач и главен во нашиот каталог на игри.Во прилог на исклучително популарен Небото Тркала функција го става Астро Мачка Делукс во нов центарот на вниманието и ние сме возбудени за да види што се нуди низ земјата-базирани онлајн игри на канали." Астро Мачка, која имаше ексклузивна онлајн започне со Г-дин Зелена во октомври 2016 година, исто така го користи Молња Кутија е патентиран Reelfecta супер ролна, давање на играчи 16 шанси да победи на средината ролна, како и Мега Спин каде што сите 16 позиции се Диви.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Робин Hutchison, Директор, 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8272 | [email protected] За Молња Кутија: Молња Кутија е една од водечките multi-channel снабдувач на видео слотови за обложување и игри индустрии.Независното студио, со седиште во Сиднеј, Австралија, обезбедува висок квалитет на игри содржина на земјиште базирани на интернет, и социјалните казина низ светот.Таа е основана во 2004 година од страна на поранешниот Aristocrat и IGT дизајнери Петар Causley и Дејвид Малку.Нивните комбинирани четириесет години работно искуство помогна студиото произведуваат голем број на комерцијално успешни игри, како што Ѕвездени Джакпот-Chilli Goldx2, Делфин Злато, Змеј Палата, Жаби 'n Лета, Астро Мачка, Сребрениот Лав и Пет Пирати.Овие, како и своите најнови изданија, редовно функција во врвот вршење на игри на клиенти, вклучувајќи NYX, Everi и Неверојатна Технологии.За повеќе информации во врска со Молња Кутија, ве молиме посетете ја www.lightningboxgames.com За Неверојатни Технологии: Неверојатна Технологии е сад врз основа Класа III игри производителот фокусирани на обезбедување на квалитетни видео слот содржина на денешна казино подот.Компанијата седиште се наоѓа во предградие на Чикаго Vernon Хилс, Болен., со далечински канцеларија во Лас Вегас, Nev.Неверојатна Технологии специјализира во дизајн и развој на дигиталната забава производи да се игра оператори и играчи.Неверојатна Технологии е најголемиот производител на монета-управувана видео игри во сад со својот предводник на производот, Златен Tee® Голф, признат како најголем успешна плати-да-се игра видео игра во историјата.Неверојатна Технологии е член на Националната Индиски Игри Млд, Американската Gaming Асоцијација, здружението на Игри Производители на Опрема и е сертифициран Жените Бизнис Претпријатија.За повеќе информации во врска со Неверојатна Технологии, ве молиме посетете ја www.itsgames.com цената на чипови на покер.
Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre цената на обоени покер чипови.