што се најсилните раце во покер

кралицата на покер валенсија

Еволуцијата Игри најновиот студиото ќе биде во Гранд Казино Букурешт Еволуција Игри тврди дека тоа е за да се отвори првата телевизија дилер студио во Романија во договор со кој вклучува iSoftBet и Гранд Казино Букурешт.Во Живо Казино студио објект, треба да одат во живо подоцна овој месец, се се заврши на ниво под постоечки игри подот во казино.iSoftBet соработува со Еволуцијата да им служи на своите клучни клиенти со локално ниво врз основа Живо Казино услуга, која првично ќе понуди избор на Еволуцијата јадро игри емитувана во живо на играчите на десктоп, таблет и паметен телефон што се најсилните раце во покер. Nir Elbaz, извршен ДИРЕКТОР на iSoftBet се вели во соопштението:"Проширувањето на регулирани пазари е еден од нашите клучни цели и нашата лиценца во Романија со над 60 заверена игри е сведоштво за тоа.Во партнерство со Еволуцијата ќе ни овозможи да го продаде мулти-производ нудат на пазарот.Во светло на Еволуцијата е Живо Казино студио изгради и нашите регулаторни искуство, тие се природни партнери."Џејмс Стерн, директор на развој на бизнисот и на земјиштето,-врз основа на продажба на Еволуцијата Игри, коментира:"Студио локација на Гранд Казино е совршен.Тоа е престижна одморалиште во стилот на местото добро познат на играчи на тој пазар, која ќе додадете кредибилитет на новата услуга и да ви помогне брзо да се изгради доверба."Очигледно, ние сме возбудени за да биде лансирањето на дополнителни студио и секогаш имал за цел на да се биде прв во Живо Казино на услуги заверен да одат да живеат во ова ново регулиран пазар.Со нашето досие за успешно имплементирање на remote studios во други нови области како што се Шпанија, Белгија и Италија, ние сме убедени дека можеме да го постигнеме друг 'first-to-market' успех за licensees бараат да работат во Романија." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019 што се даноците на казино добивки. Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. што се симболи на слот машина.