$15 без депозит мобилни казино

се отвори една соба слот за онлајн

Хет трик во неколку месеци По кратко време по објавувањето на договорот со Bonnier Игри Малта (види го претходниот InfoPowa извештај), Метрички Игри запечатени договор со латино-Американски оператор Ocho Игри.Метрички Игри на почетокот ќе им обезбеди на своите SuperLive производи за Liga MX (Мексико) и Primera Division (Перу) како Ocho Игри ролни од својата онлајн игри платформа низ латинска и Јужна Америка.Дополнителни региони, вклучувајќи ги и пазарите во Африка, ќе бидат послужени како Ocho Игри и Метрички Игри ги прошират своите бизнис врски.

"Во денешниот свет, луѓето очекуваат вести и информации да бидат достапни и пристапни во реално време, без разлика дали на паметен телефон, мобилен уред или таблет. SuperLive испорачува еден производ кој обезбедува ова и уште повеќе со својот спортски wagering производи", рече Џеф Купер, главен извршен директор на Ocho Глобални $15 без депозит мобилни казино.

"Мерката е уникатно позициониран да им помогне на Ocho ја исполни својата цел за нуди најдобри во класата на производи за своите играчи во мулти-милијарди долари мобилни wagering пазар." "Ние сме многу возбудени за Ocho Игри за лиценцирање на договорот и се очекува истите да бидат голем долгорочен партнер со значаен потенцијал за развој и за двете страни", додава Мартин Де Knijff, главен извршен директор на Метрички Игри $2 милиони долари слот машина победник. "Ние се особено возбудени околу нашите перспективи во Ocho е пазари, посебно Мексико, Перу и во други области во Јужна Америка." Betsson, заедно со Bonnier Игри Малта, исто така, се согласи да се дистрибуираат SuperLiveâ"¢ што е врз основа на push технологија, изградена врз HTML5 и оптимизиран за употреба на мобилен.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година се отвори една соба слот машина. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] се отвори една соба слот за онлајн.