работите не да се направи во казино

слот за ограничување на mille lacs

Ноември 2016 – организаторите се горди да го објави дека Мартин Cagalinec (1SpinMillionaire) ќе одржи презентација за нивните наградуван последните иновации – "Животот се менува Искуство во Онлајн Игри на среќа" за време на Иновации Разговори panel 2 Ден(21.03.2017) во Виена Меѓународниот Игри Експо 2017 работите не да се направи во казино. Мартин е Ко-основач & извршен ДИРЕКТОР на 1SpinMillionaire, Производот кој има освоено EiG startup оваа година во октомври во Берлин.Секоја година, избрани LaunchPad start-ups изложба во EiG Start-Up Село на Експо подот.Ако сте start-up со ограничена маркетинг буџет, EiG е голем промотивен платформа да изгради односи со потенцијалните идни клиенти и да се најдат инвеститори, во присуство на шоуто.Можете да најдете повеќе детали на EiG веб-сајт.. слот за ограничување на mille lacs перде. Мартин Cagalinec има над 8 години искуство во онлајн игри сектор како содржина на услуги и операторот.Тој е многу умешен индивидуални од областа на гејминг системи, иновации и стратегија.За време на неговото студирање на Дизајн на Академијата за Ликовна Уметност тој го основал независни словачка веб фото студио – Свен Креативни.Од претходната позиција како Ко-Основач и Главен Креативен Директор во Danubesoft, брзо растечка компанија, да се фокусира на софтвер иновации, Мартин поминато на минатата година работи на нови иновативни платформа не само за гејминг индустријата.На панел во која Мартин ќе презентацијата на своите иновации е специјално дизајниран за да се потенцира најновите иновации и да дискутираат за футуристички идеи.Придружете ни се!Семинарот ќе се одржи во еден од простории за состаноци на Австрија Виена Центар на 21 Март 2017 слот за ограничување на езерото vermilion. Посета на семинари во VIGE2017 бара МОЌ ДЕЛЕГАТ статусот и е предмет на достапноста.Сите семинари се ограничени 250 делегати и поминува може да се нарача во Рана Птица Стапка од 300 ЕВРА до 15.01.2017. Регистрирајте се како МОЌ ДЕЛЕГАТ ТУКА!Бидете сигурни дека за да се спаси денот и да присуствуваат на VIGE2017, кој ќе се одржи помеѓу 20-ти и 22-ри Март 2017 на Австрија Виена Центар, со цел да се слушне свежи информации на семинари кои ќе се одржуваат во рамките на Експо, нагласи вашиот бренд за посета на делегати од страна на резервација стојат или да присуствуваат и мрежа со водечки и новодојденец претставници на компанијата кои се случува да бидат присутни во шоуто.Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате на +40 735 559 234 или по пошта на [email protected] За повеќе детали, ве молиме посетете ја официјалната веб-страница: www.vige.world или регистрирајте се на вашето присуство тука.Изложувач опции може да се контактира тука.ОРГАНИЗАТОРИТЕ СО НЕТРПЕНИЕ ОЧЕКУВАМЕ ДА СЕ ВИДИМЕ ВО ВИЕНА!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот за ограничување на mille lacs.