погледнете одново canasta покер крстозбор поим

geant казино pessac салон де jardin

Никозија, Кипар, 5 февруари 2019 – Букмејкер ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ стана Генерален Партнер на UCC, компанија која е специјализирана за радиодифузија и организирање esports настани за професионалци низ популарни дисциплини.Соработката е ексклузивна и е да трае до февруари 2020 година погледнете одново canasta покер крстозбор поим. Според договорот, UCC ќе ги ажурира своите studios дизајн користење на ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ корпоративен идентитет елементи.Компанијата, исто така, ќе се спроведе на букмејкерот промотивни материјали во сите нивни esports преноси и да се започне ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ посветен активности на нивните потоци и социјалните медиуми.Договорот е развој на претходно воспоставените односи помеѓу ПЛЕН.ЗАЛОГ и UCC.Компаниите се работи повеќе за вршење на професионална Counter-Strike: Global Offensive и Dota 2 настани.Почетокот на оваа зима, ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ стоеше како насловен спонзор за Куршум Blizzard турнир како и ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ/КС и ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ/dota лиги со вкупен награден фонд од над $250,000 во присуство на реномирани тимови.Листата на компании " заеднички проекти, исто така, вклучува ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ Првенство #2, ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ Invitational, и ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ Празник Првенство настани.Покрај тоа, UCC промовирани ПЛЕН.Се ОБЛОЖУВААТ на нивните потоци од трети лица настани, како што се неодамнешните iBUYPOWER Мајстори IV CS:GO турнир кој голем 250.000 $за наградата басен погледнете одново canasta покер. "Имаме навистина големи планови за оваа година.Меѓу другото, ние ќе редизајнирање на нашата студија, воведување на нови уредување технологии за преноси во живо, организира и ги покриваат многу нови и возбудливи турнири.Соработка со ПЛЕН.ОБЛОЖУВААТ ќе ни помогне да се обезбеди највисок можен квалитет на нашите содржини и услуги, и ние сме двојно задоволство да имаат нив како нашиот Генерален Партнер како тие постојано го докажаа да биде одличен соработник", коментари Дмитриј Ryazantsev, Шеф на UCC студио погледнете одново canasta покер крстозбор. "Соработката со индустријата признати брендови како што се UCC ни овозможува не само да се фати целна публика на внимание, но исто така покажуваме нашата отвореност, сигурност и љубов за esports.Ние сме целосно убедени дека нашите партнерство со UCC ќе позитивно влијае на јавното став за обложување и ќе ни се направи дури и поблиску до нашите постоечки и потенцијални корисници", додава Павле Brel, Раководител на ОДДЕЛЕНИЕТО на Livestream Ltd, операторот на ПЛЕН.ВЛОГ.Контакти со медиумите: Livestream Ltd Павле Brel, Раководител на ОДДЕЛЕНИЕТО за е-пошта: [email protected] Skype: barney.by Facebook: www.facebook.com/brel.pavel Скопје: www.linkedin.com/in/paulbrel Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre geant казино pessac салон де jardin.