Betti на yetti слот машина за слободни

просечната рацете на час texas holdem

20 МАРТ 2018, VALETTA/MALTA, РИГА/ЛАТВИЈА: Softgamings, платформа на услуги и снабдувач на игри за онлајн казина, имаат потпишано договор за соработка со Kiron Интерактивни, водечки обезбедувач на најголемите и најпознатите различни виртуелни спортски портфолио betti на yetti слот машина за слободни. SoftGamings' клиенти сега ќе биде во можност да се интегрира голем број на Kiron е виртуелна спортски игри во нивното казино средини.Казино оператори ќе се збогати своите придонеси со голем број на виртуелни спортски игри, вклучувајќи; Стрелаштво, Бадминтон, Пинг понг, Велосипедизам, Фудбал, и Kiron е полн спектар на дербито наслови.Покрај тоа, тие ќе бидат во можност да уживаат Kiron е RaceDay suite, нудејќи возбудлива избор на виртуелни тркачки производи наменети за наградување на лојалноста на клиентите и посетеност.Светлана Gasel, Раководител на Партнерства во SoftGamings, изјави дека " Kiron Интерактивни е одлична аквизиција за SoftGamings, бидејќи виртуелен спорт е еден од најновите индустрија трендови, кој привлекува милиони играчи betti на yetti слот машина онлајн.

SoftGamings работи напорно за да понуди трендовски и висок квалитет на игри на среќа софтвер на нашите постоечки и идни клиенти, па се надеваме дека тие се случува да уживаат Kiron е здив-преземање игри.' Стивен Spartinos, извршен ДИРЕКТОР на Kiron Интерактивни, рече: "Ние сме возбудени да се здружат со SoftGamings и задоволни што нашите виртуелни спортски сега ќе бидат достапни во нивното казино средини." "Со нетрпение очекуваме да работиме со нив и сме убедени дека нашите виртуелни игри ќе биде добро примен од страна на целиот спектар на играчите." За Kiron Интерактивни Kiron Интерактивни, основана во 2001 година, е водечки снабдувач на виртуелни игри и гејминг системи за глобалната гејминг индустријата betti на yetti слот преглед. Kiron е виртуелна игри производи се успешно распоредени низ голем број на дистрибуција на платформи, вклучувајќи интернет, мобилни, сателит емитува, И WAN/LAN мрежни околини и гејмерски машини.Со користење на најнова анимација и докажани гејминг системи, Kiron е решенија имаат одгледувани за да бидат лидери во својата област.За SoftGamings SoftGamings е Б2Б казино платформи на услуги и гејминг системи агрегатор.Со преку 10 години искуство во индустријата, SoftGamings обезбедува решенија кои се бараат на пазарот и да развива свои креативни решенија – Бела Етикета, Клуч на рака, Само-Услуга, Bitcoin платформа решенија, Бонус Систем Самостоен функција, Sportsbook решение, Отвори Пакетот, Живеат Пакет и Казино Игри Интеграција просечната рацете на час texas holdem.
SoftGamings' силна тим, исто така може да обезбеди gamification можности, која е една од главните индустрија трендови.Производи портфолио вклучува 40+ игри добавувачи со 3000+ игри.Компанијата нуди живеат дилер решенија од Еволуцијата Игри, NetEnt, Ezugi, Автентични Игри, Среќа Редеа итн, слотови од NetEnt, Microgaming, BetSoft, Endorphina, Habanero, Цвета Игри, WorldMatch итн, Betconstruct sportsbook решение, хостинг, лиценцирање и банкарски услуги.Над 80 клиенти ги користат SoftGamings производи и услуги од 2007 година просечната должина на покер турнири. За повеќе информации: интернет Страница: https://www.softgamings.com e-mail: [email protected] Skype: SoftGamings Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre просечниот приход на казино дилер.