бесплатно казино spelen zonder преземете

две реки казино фиренца орегон

Дигитален маркетинг на компанијата ActiveWin Медија има склучено договор со водечките онлајн игри бренд Foxy, управувана од страна на GVC Стопанства САЛАДИН, да се развие и да се изврши стратегија да расте бренд во велика БРИТАНИЈА пазарот.
ActiveWin ќе се обезбедат подобри дигиталниот маркетинг услуги за Foxy Бинго и Foxy Казино игри сајтови за зголемување на приходите, со користење на ActiveWins мрежа од над 30,000 филијалата партнери.Од лансирање во 2005 година, Foxy стана лидер во оваа индустрија, и лисицата маскота стана познат сајт на телевизија и во печатените огласи имаат опремен видливо во маркетинг активност за многу години. Adele Лотон, Група Раководител на Бинго во GVC, рече: "Како онлајн бинго и игри продолжува да расте во популарност, ние треба да се обезбеди играчи се добива пријатно experience бесплатно казино spelen zonder преземете. By дополнување стекнувањето на напорите со нов affiliate програмата, ние да се фокусираат на внатрешните ресурси на клиентот ангажман. ActiveWins ќе ни обезбеди и со тоа флексибилност." Од лансирање во 2013 година, со тим од три, ActiveWin има порасна на над 100 вработени и управува со дигитален маркетинг активност за врвните глобални игри брендови како Betfred и Tote бесплатно казино слотови - куќата на забава tm слободен врти.
ActiveWin генерален Директор Ворен Jacobs е возбуден за додавање на уште големо име на ActiveWins affiliate програма и се смета Foxy Бинго на 'иновативни и возбудлива" бизнис. "Овој договор ја зајакнува нашата способност за успешно управување и расте мега-бренд преку дигитален маркетинг.Јас сум се смирил и возбудени за да биде со оглед на оваа можност да се дружат и моето име со сака на Foxy.На ActiveWins тим е во потрага напред за да партнерство со Foxy да го гради својот импресивен успех", рече Jacobs бесплатно казино слотови - куќата на забава слободен врти. "Foxy е една од најпознатите препознатлив бренд во велика БРИТАНИЈА.Тие успеале да стојат во преполната пазарот со паметни брендирање и одличен производ.Како продолжување на Foxy маркетинг поделба, ние ќе работат внимателно заедно да расте играчот база и максимизирање на приходите за двете инвеститори и партнери", додава Натали Merrison, Филијалата Директор на ActiveWins.Лотон објасни, "Ние го разбираме значењето на силна онлајн присуство, и се приклучи на ActiveWins affiliate програма врз основа на нивните учинокот како дигитални стекнување експерти во игри на среќа." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre две реки казино фиренца орегон.