шеќер крик казино настан центар

што се случува ако се победи големи во казино

Промена на локацијата има направено ништо за да се намали рекорд-висока Вегас поени вкупно за крајно предвидени matchup помеѓу Канзас Сити Шефови и Лос Анџелес Овни за во понеделник навечер.По консултации со МАК Здружение на Играчи и независни експерти, претставници направи во последната минута одлуката да се оди на игра од Мексико во Лос Анџелес поради лошата поле услови на Azetca Стадион.Многу околу лига покрена безбедност се однесува по воздушни фотографии на невешт трева појави на социјалните медиуми шеќер крик казино настан центар. ?: @scottzolak https://t.co/zf8vVAKD5o #kwch12 pic.twitter.com/kg2PxMA3Y4 — KWCH Очевидец Вести (@KWCH12) 13 ноември 2018 "комбинација на тешко дождовната сезона и тешка мулти-настан од календарот на настани на стадионот резултираа со значително оштетување на теренот што претставува непотребни ризици за играч на безбедноста и го прави недостоен да биде домаќин на МАК игра," МАК ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Меѓународниот Знак Waller се вели во соопштението.Такви лоши услови може да има, исто така, работел за да го забави две од лигата е врвот на работниците.На Шефовите води лигата во напад со 35.3 поени игра.Водена од страна на тренер на годината омилен Шон McVay, Овни ранг вториот со 33.5 шеќер крик казино настан центар за седење табелата. Евиденција за играта вкупно и точка шири не се врати повеќе од 1986 година, но овој е оценета како највисок проектирани Вегас точка вкупно некогаш сте виделе.На Westgate Лас Вегас SuperBook отвори во 64 поени, и додека тоа е бидејќи потонат половина точка да 63.5, тоа е уште е на највисоко над/под вкупен на рекорд.Повеќето од овие игри доаѓаат во последниве години.Овие matchups не сум разочаран, или.На 11 игри со највисоката точка изнесува во изминатите 15 години, сите 11 од нив имаат хит на текот.Додека точка вкупно нели се погодени од местото промени, Овни се движат од -2.5 омилен на -3.5 омилен, како и тие сега ќе се игра пред нивниот дом толпата.Било влоговите се направени на точка вкупно пред се движат беше објавен ќе бидат вратени.Трката е сега, за да се подредат сите значителни логистика вклучени во последната минута донесе одлука да се преместите од една до друга земја.Овни организација се соочува со предизвикот на брз и неочекуван пресврт.Бидејќи тие се на официјалниот домашниот тим за ова, тоа е за нив да бидете сигурни дека работите како безбедност и отстапки се за сите на место.Тоа, исто така, ќе биде трка за ESPN, во понеделник вечер Фудбал радиодифузер, за да ја промените емитува локации.Билети за игра оди на продажба денес, и Овни го најави дека тие ќе донираат илјади слободни места за оние погодени од смртоносна wildfires во Јужна Калифорнија. што се случува ако победи на слот машина.