кт казино загуби 162 милиони

партија покер приватни табела мобилен

Yggdrasil има penned договор со најголемата онлајн оператор во Грузија, Adjarabet, што ќе го види своето портфолио на игри ставени на располагање во земјата за прв пат кт казино загуби 162 милиони. Adjarabet, исто така, ќе имаат пристап до услуги е спектар на во-игра промотивни алатки, Поттик, вклучувајќи го Фали и Мисии карактеристики.Договорот претставува најнов потег од страна на Yggdrasil како дел од својата меѓународна експанзија, откако влезе Италија во договор со GVC Стопанства во Март cuadro де perro jugando покер. Fredrik Elmqvist, извршен ДИРЕКТОР на Yggdrasil Игри, рече: "Ова е значаен момент во Yggdrasil раст, со нашиот прв влез во брзо-растечки грузиски пазарот cuadro де лос perros jugando ал покер. "Грузија е возбудлива пазарот, каде што Yggdrasil гледа силен потенцијал за развој, па ние сме возбудени да се соработува со таков успешен оператор партија покер приватни табела мобилен. "Adjarabet е посветен и страстен клиент база, и јас сум сигурен своите клиенти ќе уживаат Yggdrasil е спектар на свет-класа наслови." Раководител на Казино во Adjarabet, Tom Hutchinson рече: "Yggdrasil е премиум игри значително ќе зајакне нашата понуда, и јас очекувам нашите играчи да го цениме зголемен број и квалитет на игри на понудата. "Ние се особено возбудени да се направи употреба на Yggdrasil е спектар на во-игра промотивни алатки, кои никогаш порано биле распоредени во Грузија. "Имаме за цел да ја одржи својата позиција како водечки онлајн оператор во Грузија, како и договори како овој се обезбеди ние продолжуваме да се изгради и да се подигне индустриски стандард." партија покер промо код 12 цифрениот.