најдобрите казино во близина на св. луис

казино снимање борови блеф

Технологија напредок да се вози бизнис еволуцијата на истакнати Азија оператор Љубљана, Словенија – Comtrade Игри, водечки снабдувач на технологија за гејминг индустријата, објавува интеграција на својата iCore – Претпријатието Игри Платформа како Dafabet е целосна back-end решение.По мулти-фаза пристап и без прекини deployments, платформата воведува нови карактеристики кои продолжуваат Dafabet е истакнат играч искуство.iCore – Претпријатието Игри Платформа успева multi-channel односите со клиентите, анализи онлајн активност и ја подобрува оперативните стратегии за да го отклучите бизнис вредност.Преку висок степен на customisation, iCore цели играчи да се изостри индустрија практики и го оптимизира дигитални игри искуство.Да мигрираат за време на целиот back-end платформа како живеат оператор вклучува големи ризици ако не се направи правилно најдобрите казино во близина на св. луис. Comtrade Игри беспрекорно успеа процесот за нас и преминот создадени еден момент, позитивен ефект за нашите бизнис", објаснува Dimi Karatzas, Онлајн Обложување & Игри Директор на AsianLogic казино продавница 11 novembre. "Новата платформа ќе ни помогне да расте и да се исполнат бизнис барања како на пазарот станува се повеќе конкурентни." На модернизираат инфраструктура заменува Dafabet наследството систем за да се зголеми нивната конкурентска предност преку супериорен играч функции за управување со.Од една back office алатка, iCore платформа способности вклучуваат скалабилност за највисок играч тома и коцкање и обложување производ диверзификација saint-etienne. Comtrade Игри е систем е способен за илјадници влогови во секунда, автомати реално време bonusing карактеристики и собира играч податоци за интелигентно да одговори на поединечен потрошувач профили казино снимање борови блеф. "Ние даде ветување на Dafabet да ги заменат своите back-end и веднаш се подобри нивниот бизнис, без било краток рок негативни влијанија за време на интеграција, и уште еднаш ние се одржа на нашите ветувања," објаснува Стивен Вљубените, Директор на Интерактивни ar. "Нашата огромно искуство и флексибилен пристап со индивидуални потребите на клиентот ни прави прв избор за операторите бараат да се подобри нивната платформа технологија." Comtrade Игри е водечка независна софтвер снабдувач на гејминг индустријата, доставување на отворен гејминг платформи и стручни услуги и на онлајн и земјиште-базирани игри сектори казино продавница 10 avenue de la отпор 64000 pau.

Comtrade Игри е предности во развојот на претпријатието софтверски решенија кои се засновани на стандардите за индустријата.Компанијата е производ портфолио вклучува онлајн игри платформи, сервер-базиран гејминг системи, живеат казина, и решенија, кои ќе им овозможат регулатори за следење и контрола на игри активности.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre постои казино во близина на hickory nc.