на гугање на приливот покер клуб

цезар палата мини слот машина

Прекрасен настан исполнет со престиж и pageantry се одржа во Големата Ballroom на Solaire Хотел и Казино во Манила на опциите за Забава во Градот минатата јули 27, 2016 година, кога Ориентални Игра, најбрзо растечките Азиски живеат дилер платформа на услуги, го прослави својот прв годишнината.Повеќе од 700 гости беа на местото за да бидат сведоци на настанот, кој го следи Лас Вегас стил бурлеска тема, ги обезбедува друг вид на забава.Почитувани гости вклучуваат претставници на Solaire е Одбор на Директори, како и личности од различни индустриски партнери, како што се BBIN, GoldenRace, Игра ' n Оди, iSoftBet, и Microgaming, да го именува неколку.Настанот започна со аудио-визуелна презентација underscoring Ориентални Игра достигнувањата во текот на изминатите 12 месеци, од неговата успешна гранд стартување на минатата година својот подеднакво плодна G2E Азија изложба минатиот Мај оваа година.Во истото видео, компанијата исто така е предвидено sneak ѕиркаат на претстојните случувања и иновации.Еден од нив е претстојниот проширување на својата телевизија во студио, со додавање на повеќе табели со што ќе се зголеми вкупниот повеќе од 30 на гугање на приливот покер клуб. Нов сет на игри се исто така се очекува да се одвива во иднината, која ќе им помогне на компанијата портфолио на телевизија игра придонеси станат уште посилни и поконкурентни на пазарот.Во текот на вечерните часови, странски уметници појавува на сцената и serenaded публиката.Во меѓу програма сегменти, вкупно 38 милиони денари во награди беа доделени на среќните добитници преку томбола привлекува.Ова е овозможено преку великодушност и добрината на значајни гости, особено партнери и спонзори од Ориентален Стопанства и Solaire Одморалиште и Казино.Еден од главните моменти на вечерта беше Г-ѓа Ориентални 2016 церемонија, која е приказ на компанијата е највреден имот—live студио дилери.Дванаесет од Ориентален Игра најубавите дилери во живо се натпреваруваа за круната.Три од нив тогаш биле избрани како победници, од кои еден е Г-ѓа Ориентални 2016 година цезар палата покер соба covid. Другите две доби првата и втората-место заврши, соодветно.Ориентален Игра прва година јубилеј беше навистина знак на благодарност до сите кои помогнаа на компанија признат бренд во Азија iGaming индустрија во текот на минатата година.Благодарение на големиот успех на настанот, компанијата сега се гледа напред кон иднината, со цел да стане најдобар во живо дилер решенија на услуги во Азискиот пазар.За компанијата Ориентални Игра е најбрзо растечките во живо дилер платформа и игри решенија на услуги во Азискиот пазар кој во моментов има интерактивни игри лиценца од Првиот Cagayan Одмор и Установи Корпорација (FCLRC).Специјализирана во областа на телевизија дилер казино игри и бела етикета решенија, Ориентални Игра комбинира одличните игри индустрија експертиза со употреба на cutting-edge технологија во иновациите и ushering во холистички гејмерски искуство за играчи.За повеќе информации за нашите производи и за управување со решенија, ве молиме посетете ја веб-страницата на Ориентални Игра.Може исто така да контакт: Ричард Murillo Бизнис Менаџер за Развој e-mail: [email protected] Skype ID: продажбата.og888 WeChat ID: OGSales Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre цезар палата минимум влог blackjack.