спин казино без депозит кодот

2021

Најголем потенцијал за раст е најверојатно со нов играч демографијата, особено илјадагодишната публика," Г-дин Sutherland кажано GGRAsia во писмена интервју спин казино без депозит кодот. "Низ нашата индустрија, оператори и добавувачи се обидуваат да го најде вистинскиот производи да резонираат со millennials' забава преференции." illennials е термин кој се користи за да се опише луѓето кои дојдоа да го млади зрелоста по 2000 година спин казино без депозит бонус кодови 2021. Сега во нивните 20-ти и раните 30 години, тие обично имаат повеќе расположливиот доход од не нивните претходници. На Konami, ние сме насочени кон нови креативни производ видови кои апел до пошироката публика," Г-дин Sutherland кажано GGRAsia.Тој додаде: "гледаме многу можност во мулти-станица сектор да стигнат до разновиден спектар на играчот видови, што доведе до развој на нашата нова Среќа Купот на коњ тркачки играта и [мулти-станица прогресивна] Кристал Циклон со своите шарени рулет-стил бонус." onami Игри е, исто така, воведување вештина-базирани игри производи за своето портфолио, од кои некои функција музичко-ритмички елементи.Г-дин Sutherland рече овие концепти "носат силен потенцијал во постигнување на илјадагодишната публика".onami Игри е САД-врз основа на одлуки на слот машини и казино управување со системи за глобална игри на пазарот.Фирмата е подружница на Konami Стопанства Корп, Јапонско-врз основа на кооперација.Додека Konami Игри се фокусира на Северна Америка казино сектор, сестринска фирма Konami Australia Pty Ltd е задолжено на Азија Пацифик регионот, со исклучок на Јапонија.р Sutherland е долгогодишен извршен на Konami Игри, откако се придружи на компанијата во 2000 година како постар заменик претседател за продажба.Тој беше назначен за претседател и извршен ДИРЕКТОР на почетокот на 2017.
Стандардот исправена машина, коса и SeleXion мулти-игра во моментов се објави и за постигнување на силна меѓународна експанзија," Г-дин Sutherland, истакна спин казино бонус кодови. "Во текот на следните шест месеци, нашиот 43-инчен еден екран машини – Концерт Магацинот и криви Концерт Полумесечина – исто така, ќе пристигне на пазарот и да се обезбеди глобални оператори со комплетен спектар на Konami видео слот опции за да се оптимизира нивната казино подот." onami Игри најави претходно оваа недела ослободување на својот нов Концерт Коса слот кабинетот, кој ќе биде достапен на пазарите низ Северна Америка и во странство.р Sutherland рече 2017 е најверојатно да биде "градење на годината" за компанијата 2021. "Гледајќи индустрија замена циклус и нови казино раст, на пазарот е малку веројатно да се види значителен раст.Ние ќе се проширува нашите проширување на портфолио на производот да се вози нов бизнис", изјави тој GGRAsia.р Sutherland дополнително рече дека Konami Игри, исто така, се планира да се воведе средства од родител Konami Стопанства – имено иновации од забавен и потрошувачите забава простор – во казино пазар да им помогне на диск иднина игри производ.onami Стопанства' игри и системи дивизија пријавени профит од околу JPY1.59 милијарди долари (US$13.8 милиони евра) за шест месеци што завршува на 30 септември, кој рече дека е долу 8.3 проценти од една година порано нов мобилен казино без депозит бонус. Северно Американскиот пазар средина видов тешки услови поради влегување на Европските производители и како резултат на засилената конкуренција, и повеќе е важно инвестиции од казино оператори при купување машини", се вели на групата во своите приходи оглас, објавен во октомври..