најдете слот во вашата агенда

казино сајтови со најдобрите депозит бонус

На Катар-врз основа на Ал Bidda Група, која има инвестиции во текот на персискиот Залив, ќе додадете казино на своите постоечки план да се изгради 'Апартмани Малага Порта,' облакодер хотел на Dique де Levante во Пристаништето на Málaga наоѓа во јужниот дел на Шпанија, според G3 Newswire извештај.На приватно одржа на компанијата беше дадена дозвола да се изгради Апартмани Малага Порта, сегашното име дадено на облакодер хотел, на дига дека контурите на источната страна на она што е една од најстарите постојано се работеше со пристаништата во Медитеранот.Во прилог на казиното да го својот бизнис план ќе ви помогне да се направи повеќе профитабилен проект и да му овозможи побрзо се врати на својата €106m инвестиции во хотелот изградба.Според новинска агенција, се проценува дека цената на казино е €3.6 m.Сепак, локалните игри правила само се овозможи две казина по провинција и во моментов Málaga, Автономна Заедница на Andalusia, веќе има еден пар на казина поврзани со хотелот.Игри прописи во регионот, исто така, предвидуваат дека тендерот процес да се заврши пред да доделување на казино лиценци.Регионот две казина се Torrequebrada казино, кој се наоѓа во HB Torrequebrada Класа Хотел на Benalmádena брег и Казино де Марбела, казино се наоѓа во рамките на основа на Andalucía Плаза Хотел.Вториот е 101 гејмерски машини, како и табела игри кои вклучуваат Блекџек, Рулет, Texas Hold ' em, и Карибите Покер.Помал, Torrequebrada казино, е мошне популарна туристичка дестинација и куќи 80 слотови и 23 табели.Според новинска агенција, локални дневни Ел Confidencial извештаи, кои во моментов, Ал Bidda Група се размислува за купување на еден од постојните лиценци.Локалните весници, цитирајќи ги локалните извори, потврдува дека компанијата е во центарот на разговорите со Гран Мадрид бизнис Група, раководителот и операторот на Казино де Torrequebrada-Малага, хотел и казино комплекси во Torrelodones (Гран Казино Мадрид) и Cartagena (Гран Казино Cartagena).На облакодер хотел проект, што беше потврдено од страна на советот на градот минатиот месец, ќе бидат 135 метри во висина (околу 443 метри), и ќе биде дом на 352 соби, конференциски центар, спа, луксузен трговски центар, базен, се приспособат на паркинг за 485 возила, а можеби и казино.За време на изградбата, новиот хотел ќе создаде приближно околу 1.300 работни места, со друг 350 по отворањето во 2020 година, според новинската агенција.Во другите вести за регионот, локалните власти неодамна најави дека спортско обложување во казина, слот салони, и бинго сали ќе бидат овластени од страна на Владата на Andalusia. најдете слот во вашата агенда.