пустината дијамант казино sahuarita телефонски број

aantal plaatsen казино kursaal oostende

Maltese онлајн sportsbook и казино на операторот на нови affiliate програма интегрира со Приходи Пристап' филијалата на софтвер за управување.Монтреал, КК.Јуни 2016 – Giodani Ltd., на Malta-базирани и лиценциран оператор на онлајн спорт-обложување и коцкање сајтови ibetsolution, yoapuesto и euaposto, најави лансирањето на Revsharix affiliate програма за овие три Европа и латинска Америка-фокусирани брендови во партнерство со Приходи Пристапот, Монтреал, Канада базирани на технологијата и дигитален маркетинг на компанијата за глобалната iGaming индустрија.На Revsharix affiliate програма ќе се напојува од страна на Приходи Пристап' наградуваниот филијалата на управување платформа.Лиценциран преку двете Малта Игри Орган и Curacao Интернет Игри Асоцијација (CIGA), Giodani е брендови, ibetsolution, кои цели на англиски јазик-говорење на пазарот, yoaouesto, за шпански јазик, а во Бразил се фокусирани на португалски јазик сајт euaposto, им овозможи на играчите во Европа и латинска Америка да се обложи на широк спектар на спортски користење на еврото, Бразилецот реал и широк спектар на други Јужна Америка валути.Спортската пазари играчи може да пристапите вклучуваат фудбал, кошарка, baseball, тенис, рагби и snooker.Сите три брендови, исто така, карактеристика во живо спортови-обложување функционалност.Во прилог на спортот-обложување, играчи, исто така може да се обложи во три брендови' онлајн казина.Овие се фалат со низа на видео слотови, како и табела игри како што се blackjack и рулет.Лансирањето на Revsharix affiliate програма на Приходи Пристап платформа, која има освоено eGR е Б2Б Награда за "Филијалата Софтвер" за последните четири години директно, им овозможува на филијали да се започне промовирање на овие брендови.Соработници се нудат атрактивен приходите споделување комисија структура на помеѓу 25% и 40%, во зависност од бројот на нови депонирање на играчи филијалата се однесува на било на нови брендови.Ексклузивни промоции за Revsharix е филијалата партнери ќе бидат објавени во блиска иднина пустината дијамант казино sahuarita телефонски број. "Како иновација-управувано компанија, Giodani развиена Revsharix да понуди филијали освежување преземе стандард iGaming affiliate програма и за позиција за нашите брендови како што некои од повеќето конкурентни во латинска Америка", рече Г-дин Џејмс Коста, COO на Giodani Ltd пустината дијамант казино sahuarita часа.

"Со Јужна Америка презентирање на себеси како еден од најнадежните региони на планетава, ние сме во потрага да се развијат нови стекнување канали и нашиот избор на Приходи Пристап потврдува ваквата канал е важна улога во стекнувањето на стратегијата." На Revsharix affiliate програма ќе бидат управувани од страна на Giodani е во куќата тим на филијалата на менаџерите.Тие поседуваат многу години работно искуство во менаџирање на партнерските програми на онлајн sportsbooks и казина aan het слот ван synoniem. "Ние сме возбудени за да партнер со Giodani за лансирањето на Revsharix affiliate програма", рече Ники Senyard, основач и извршен ДИРЕКТОР на Приходи Пристап aantal plaatsen казино kursaal oostende. "Со оглед на латинска Америка е силен раст како iGaming пазарот, Revsharix обезбедува соработници со значајна можност да заработат на нивната сообраќај од регионот." За повеќе информации за ваквата програма, ве молиме контактирајте Giodani.За Giodani Giodani слави возбудата на онлајн забава.Компанијата расте тим, вработените во Малта, Португалија, Бразил и во Чиле, и, бидејќи таа е основана во 2012 година, е посветен на обезбедување на играчи со најдобрите онлајн игри искуство на пазарот.Вистинска забава и одговорен игри одат рака под рака со индивидуалниот клиент поддршка.Затоа, Giodani е брендови обезбеди локализирани поддршка на корисниците на англиски, шпански и на португалски јазик, со мајчин поддршка на корисниците на директори.Членовите на брендот е искусен меѓународен тим го знае точниот барања на секој локален играч.Контакт Информации Џејмс Коста COO, Giodani Ограничен – ibetsolution, euaposto и yoapuesto Телефон: +35627041865 е-Маил адреса: [email protected] Брендот на веб-сајтови: https://ibetsolution.com/, https://ibetsolution.com/es и https://ibetsolution.com/pt Affiliate програма веб-страница: www.revsharix.com За Приходи Пристап Приходи Пристап е технологија и дигитален маркетинг агенција сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи ги и традиционалните iGaming, друштвени игри, земја-базирани казина и онлајн тргување (Девизен курс, Бинарни Опции).Преку наградуваниот софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на перформанси маркетинг кампањи низ сите стекнување канали.Како дел од континуираната софтвер иновации, Приходи Пристап материјали заштитен рекламите технологија, мобилни следење и дигитален маркетинг услуга портфолио, вклучувајќи SEO, платени за пребарување, социјални медиуми, веб-дизајнот и содржината на маркетинг.Приходи Пристап е водечки провајдер на филијалата маркетинг услуги, проширува своите филијалата мрежа се состои над 25,000 филијали низ сите игри verticals.Приходи Пристап партнери вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Skey Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, Близнак Spires, PKR и Совршенство.Неодамнешното проширување во американскиот пазар, го видел покрај тоа на Њу Џерси е Betfair Казино и Borgata Хотел Казино и Спа.Контакт Информации Приходи Пристап Притиснете Соба +1-514-849-8595 www.incomeaccess.com e-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre aadhaar онлајн закажување не слотови достапни.