казино zell am see gutschein

правец на кралската рамна во texas holdem

Време е речиси дојде - нејзиниот ден пред големиот ден, на започне на iGaming СУПЕР Шоу, CalvinAyre.com лансирањето партија, и Калвин е роденден.Да, јас зборувам за 25 Мај - денот кој би можел сосема веројатно одат надолу во igaming историјата како најдобар ден од годината.На iGaming СУПЕР шоу креирала џиновска зуи во текот igaming земјиште и ние го добивме она што ветува дека ќе биде најголемиот шоу на целата година доаѓаат право.Во прилог да се има смешно line up на официјалната конференција партии и вмрежување активности, имаме огромен expo сала комбинирање на филијалата и B2B страни на igaming светот, со повеќе песни на информативни сесии и звучници, и Ф1 Возач David Coulthard како главен говорник.Првата копија за време на нашата недела од Прага iGaming СУПЕР Шоу craziness е CalvinAyre.com лансирањето партија спонзорирано од BodogAffiliate.com и iGB Списание, партија која мора да присуствува или да умре, се обидува.Секако не сакаме да ќе УМРЕ ако сте избегале од гостин-листата, па нема обиди за самоубиство ве молам, бидејќи има толку многу други убави работи за оваа партија и конференцијата што едноставно не може да се пропушти.Имате една последна шанса да се победи билети за нашите настан, па ве молиме да се погледне на НОВИ CalvinAyre.com Алфа сајт и ни даде вашата најдобра повратни информации!Исто така, CalvinAyre.com ќе биде стриминг во живо од страна почнувајќи од околу 9:30 GMT (10:30часот Прага време), па дури и ако вие не може да го направи тоа во внатрешноста, може да се види од надвор во CalvinAyre.com/live и да се преправам дека сте таму (или барем да се каже дека сте биле!) Во право, јас знам што си мисли - F ќе Беки, намалување на бул$хит, сакам билет!Верувај ми, иако, никој не ќе знае разликата - само да добијат себе шишето на absinthe и да уживате во се - ние сите ќе биде толку пијан што луѓето дури и не знаат разликата меѓу Боб Дождови и Bodog Беки.За оние од вас кои се во можност да лупам себеси надвор од креветот, откако во вторникот вечерта е craziness, тимот CalvinAyre.com ќе бидат изложени на штанд 104 во iGaming Бизнис Зона на целиот ден, среда и четврток, па ве молиме да се дојде од страна и да ги задоволи нас!Исклучително секси Ayre Глави ќе биде интервјуирање далеку во кабина вести биро, и така ќе можам, но ако сте заинтересирани за добивање на интервјуирани од мене, да се престане со по ручекот, само се молам...јас ќе бидам отседнала во мојата соба изборот на ДАФ награди и ажурирање на CalvinAyre.com Партија SINdex на раните утрински часови основа, ви благодарам многу.Уште една причина да си го цица до висат над и да се добие во текот на изложбата центарот е затоа што Ф1 возач David Coulthard е воведен говор ќе се одвива во 11:45am во средата наутро на 26-ти, и ова е нешто на што сигурно не сакате да ја пропуштиме.Давид има освоено 13 гп трки над 15 години, тој се натпреваруваат, и како Jetbull Бренд Амбасадор, тој ќе се зборува со нас за предизвиците и придобивките на славна личност текст и односот помеѓу спорт и спортски коцкање.Па таму ќе ја имаат луѓето, убаво и добро заоблени недела во Прага доаѓа до апсурдна износ на gamblin', drinkin' и carryin' на - само начинот на кој ние се допаѓа тоа!Се гледаме наскоро.. казино zell am see gutschein. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre правец на црвено или црно во рулет.