без депозит бонус во казино

слот машина прогресивната стратегија на обложување

Крстот-снабдувач договор да отвори нови пазари за слотови инвеститорот велика БРИТАНИЈА-базирани онлајн коцкање игри инвеститорот Реални Игри има потпишано договор да се дистрибуираат своите наслови преку колеги услуги iSoftBet, со користење на вториот содржината агрегатор платформа, Игра Агрегација Платформа.iSoftBet е ЈАЗОТ нуди значителни библиотека на трети лица игри од повеќе од 20 провајдерите на софтвер и нуди оператори диверзифицирано и стабилна портфолио може да се користи со еден интеграција.Реална е прецртаните ќе вклучуваат голем број на последните изданија како што се Огномет и Овошје Фабрика, долгогодишен приходи генератори како Супер Графика наопаку и 6 Жалба, како и мулти-канал маса игри.Тоа е, исто така, поставени на функција домаќини на возбудливи нови игри кои се треба да биде објавен на телефон, таблет и десктоп од септември наваму.Енди Харис, извршен ДИРЕКТОР на Реални Игри, рече: "iSoftBet имаат импресивен достигне во регулирани Европски пазари, како и понатамошно afield, и јас сум сигурен дека нивните клиенти ќе имаат корист од тоа да имаат пристап до нашето портфолио на игри." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019 без депозит бонус во казино.

Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. слот машина прогресивна џекпот шансите.